Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal másfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal másfél éve vagyunk együtt, de egyre jobban zavar az, ahogy csókol. (többi lent! ) (? )

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak annyi az egész hogy egymáshoz érintjük a szánkat,átdugja a nyelvét és forgatja körbe ,közbe a szájmozgása ugye áll,értitek..:) és ennyi..nekem ebbe semmi érzékiség sincs,nem is tudok nagyon felizgulni tőle.Próbáltam már ugymond irányítani csókolózás közbe,ahogy jobban esne,de nemváltozott.Nem kérek ilyen válaszokat hogy beszéljétek meg meg őszinteség meg bla bla mert pont ezt tervezem,hogy mit tegyek.Ti hogy közölnétek,vagy mit tennétek? lenne egy két ötletem,de igazából olyan nincs ami tuti jó is lenne...mert ismerem és biztos arra kérdezne rá,hogy mert miért eddig nemjól csináltam stb stb.Nem szeretném ha ezzel lerontanám a kedvét.Aki válaszol annak köszi!

2013. jan. 20. 08:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

gáz az ilyen pasi, aki még csókolni se tud

nekem volt ilyen barátnőm, egy szenvedés volt vele a csók és a szex is emiatt

kiábrándító

azt jelzi, hogy képtelen magára figyelni, alkalmazkodni, nem látja magáról, hogy mekkora gáz, amit csinál, nem törődik a partnerével

2013. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, miért lenne ettől bunkó valaki? Persze ha immel ámmal csinálja az kontár dolog, de amikor érzem hogy minden idegszálával rám figyel szeretné, hogy nekem is jó legyen mégis béna az szerintem egyszerű tapasztalatlanság

vagy így egyszerűen így szokta meg. Ha valaki szólt volna neki, hogy így nem jó szerintem megpróbált volna a barátnője kedvére tenni csak elődjeink ezt elmulasztották megtenni.

Ha tudna jobban csókolni gondolom nem fogná vissza magát direkt mert az nem jellemző sőt inkább próbálnak minél ügyesebbnek látszani. Meg ahány ember annyi féle technika és ízlés.

2013. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én ma lehet, hogy fel is hozom neki ezt a témát.

Te is tedd azt, kérdező :)

lehet, hogy meg is köszöni mert szokták értékelni a "finom terelgetést" mert ez azt jelzi, hogy aktív vagy és próbálsz tenni az ügy érdekében ezt elvárják szex közben is, hogy az ember ne csak egy darab fa legyen hanem kezdeményezzem legyen aktív és mondja, mutassa meg hol hogyan a legjobb neki. Ezért szerintem csók szempontjából sem gáz rávezetni a másikat, hogy mi hogyan szeretjük. Ahogy én ismerem a párom lehet, hogy még hálás is lesz érte. Persze ez jellem függő is.

2013. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát erről van szó! Ne beszéljük meg, ne is szóljunk róla, csak oldjuk meg! Megbeszélni nem úgy kell, hogy leülünk és megtárgyaljuk napirendi pontok szerint.


Ha be van határolva, mit válaszolhatok, mit nem, még tanácsot sem tudok adni!

2013. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!