Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Másfél éve vagyunk együtt a párommal, fél éve lakunk együtt. Minden tökéletesen működik, egyet kivéve: a szexet.

Figyelt kérdés
Kb. havonta 1-2 alkalommal vagyunk együtt. Eleinte még próbálkoztam, de a többszörös visszautasítás után már semmi kedvem. Ez a helyzet teljesen lehangol. Nagyon szeretjük egymást, de ez mindent elront. Megbeszélni is próbáltuk már nem egyszer, de semmi haszna. Félek, hogy meddig bírom még ki így. Nem szeretném őt elveszíteni.
2012. dec. 12. 15:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Hehe... Mondja még valaki, hogy a szex nem fontos egy kapcsolatban... A külső megfog, a belső megtart, a szex, hozzá láncol. De ha nincs az a lánc akkor hiába a belső, nincs mi ott tartsa. Nem szeretnéd elveszíteni ez oké. De mi van a saját igényeiddel??

Vagy az jobb megoldásnak tűnik számodra, hogy megcsalod?

2012. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 ASOT ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a szex igen is fontos egy kapcsolatban, hogy jó legyen, mert nagyon is befolyásolhatja a kapcsolatot. Ha rossz vagy kevés, vagy alig tart pár percig, egyik sincs nagyon kielégülve, és ugye legtöbb esetben a a nő...akkor az problémákat hozhat magával ami fekete pontot rak a kapcsolatra is.


És szép lassan szétterjed ez a fekete pont, ha nem akadályozzák meg! Mint a penész, egy kis fekete pötty, hamar eltüntethető, de ha nem foglalkozunk vele, akkor szétterjed és annál nehezebb eltávolítani megoldani h ne legyen vele gond.


Szóval 1x azért ezt próbáld átbeszélni vbele.


Persze sokak szerint nem.... lényeges annyira a szex....

2012. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

A szituációból az gondolnám te vagy a férfi, az írásodból azt, hogy te vagy a nő. Szóval?

A javuláshoz 2 ember kellene, megoldani viszont egyedül is meg tudod oldani a helyzetet.

2012. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg őt soha, és nem is tervezem. De ez az egész egyre jobban elhatalmasodik és nem engedi, hogy boldog legyek. Igen, talán így még rosszabb, hogy én vagyok a nő, akit nem kíván a párja... Nem vagyok se kövér, se csúnya, érzem, hogy szeret. De akkor mi a baj? Miért kell állandóan kifogásokat keresni? "MOst fáradt vagyok" "most beteg vagyok" (kicsi megfázás, be volt dugulva az orra, ennyi...) 3 hetes szabadságra mentünk, hotelbe. Azt hittem majd ott jobb lesz. 3 hét alatt kétszer voltunk együtt. Ez nem normális. Nagyon nem... :(
2012. dec. 12. 15:23
 5/33 anonim ***** válasza:
Gyanús h más is van a háttérben. Bezony ám.
2012. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz, hogy megcsalna? Majdnem mindig együtt vagyunk, de teljesen megbízok benne, valahogy el se tudom képzelni róla. Az előző barátaimról el tudtam volna képzelni, de róla nem. Persze lehetséges, de ezt szerintem kizárhatjuk.
2012. dec. 12. 15:27
 7/33 anonim ***** válasza:

A szex fontos. Én ezért tartom hülyeségnek, hogyha valaki vár a házasságig.. ilyen persze már nem sok van.. Nálunk is hasonló a probléma, bár szerencsére nem is kevés az együttlétek száma. Most a héten pl nagyon jó volt, de vannak időszakok mikor alig vagyunk együtt.. Fontos, hogy mind a két fél megkapja azt amire szüksége van. Egy ideig azon aggódtam, hogy a barátomnak nehogy kevés legyen, nem akarom, hogy emiatt elhagyjon, aztán rájöttem, hogy neki ez így jó. Mostmár csak magam miatt kell ezen változtatni kicsit. :)


Hogy mit tegyél? Fogalmam sincs, én sem tudom. Szexi fehérnemű, orál, csak úgy simán a semmiből, ilyesmik. Próbálkozz, mást nem tudok tanácsolni.

2012. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Mármint nem ennyire kevés. A heti 1 azért általában megvan.
2012. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 ASOT ***** válasza:

Óóóó a bizalom, na igen...sokszor vakon megbízunk a másikban, ami később visszaüthet.


Csak kifogásokat keres a párod, kifogás kifogás hátán.

Vagy nem vagy már vonzó számára, vagy az is lehet h néha kiveri, vagy valóban akad valaki valahol.

2012. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Azért nem vakon bízok meg benne, de az az érzésem, hogy nem ez a baj. Arra már én is gondoltam, hogy nem tart elég vonzónak, de a pillantásából mást szűrök le, meg mindig bókol stb. Mondjuk mondani mindent lehet. Pont ezért az önbizalmam már a béka segge alatt van...
2012. dec. 12. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!