Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent? Az ha a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent? Az ha a pasimnak azt irom h szeretem meg minden erreő, , Énis vágyom rád csak az a baj h most rettentő bonyolult minden"

Figyelt kérdés
én azt gondoltam mindenrendben van vagy mégsem am L/17 és már másfél éve vagyunk eggyütt
2009. aug. 30. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

az én pasim is egy év után változik "idegenné" számomra,és félek hogy elveszítem...

lehet h ő is szabadságra,térre vágyik.


máglyára a pasikkal!!

2009. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nálunk pont az a helyzet h én még 17 vagyok de ő ár sokszor arról álmodozik h szeretne velem összeköltözni de megbeszéltük h majd csak ha kijártam a sulit és ő vár azt mondta:S
2009. aug. 30. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

"most rettentő bonyolult minden"


Eddig azt hittem, ilyet csak nők mondanak.

2009. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
legalább nem hiteget, hogy persze, persze, énis nagyon szeretlek...
2009. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem enyhén kifogás-ízű, szerintem csak nem meri kijelenteni, hogy 'hagyjuk inkább egymást békén'.
2009. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!