Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy sràc ès màr oktòber òta talàlkozgatunk ès egyszer ugy èrzem tök tetszek neki nèhàny percbe pont az ellentetjèt..Minden nap keres meg sokat vagyunk együtt de oktòberbe lèpett ki egy 3,5èves kapcsolatbòl,ès azzal jön hogy függetlensègre vàgyik..Csomoszor megölel..Vèlemènyek?17/L
2013. jan. 20. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem akar téged igazán, ennyi idő alatt már el tudta volna dönteni, szóval nem áll még készen, és ha marad ez a szitu, akkor csak barátság lesz ebből
2013. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerünk sem téged, sem őt. Kérdezd meg tőle. Az biztos, hogy én nem akarnék semmit egy ilyen buta lánytól, sorry.
2013. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
már miért lenne buta? elég sok primitív kérdés van itt, de ez speciel nem az, pusztán tapasztalatlan, fiatal lány, de ez így a jó
2013. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat,kedves 2.szerintem teljesen normàlis stilusba tettem fel a kérdést..1.irhatok privit rá érsz?:)
2013. jan. 20. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!