Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? érdemes küzdeni érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? érdemes küzdeni érte?

Figyelt kérdés

Már lassan 1,5 hónapja beszélgettem egy fiúval(16, én 15 vagyok), osztály társam.én kértem meg, mert zavart, hogy 4 év alatt jó ha beszéltünk 4 szót...

Meglepődtem, mert rendkívül közvetlen volt és nagyon személyes dolgokat is elmondott nekem(később kiderült, hogy kinyílik mindenkinek,főleg lányoknak, akiben megbízik egy kicsit is). azt is mondta, hogy szerinte én tök jól nézek ki.

A legmeglepőbb az, hogy én is elmondtam olyan dolgokat is amiket a legjobb barátnőm, sőt még a családom se nagyon tudott... eleinte úgy éreztem, hogy ez nem volt baj, mert őszinték voltunk egymással, és komoly dolgokról is megegyezett a véleményünk. 2 és fél órát beszélgettünk (suliban osztály terem), aztán haza kísért, kb. 5 percre lakunk a sulitól, de ez a kevés idő is elégvolt, hogy kifejtsük egymásnak mennyire jól éreztük magunkat és hogy még találkozunk meg dumálunk.

eltelt egy hét, de semmi... sem a suliban, sem facebookon, sehol. 1,5 hét után már úgy éreztem, hogy kiadtam magam, és ráírtam, hogy nem találkozhatnánk a következő héten, erre azt írta, hogy egész hónapra be van táblázva nem megy... 1 hónap múlva megint semmi, én sem írtam ő sem írt, nem beszéltünk suliban sem. kb egy 1,5 héttel ezelőtt vettem észre, hogy kerül, nem tőlem kéri el a szótárfüzete, pedig tudja, hogy csak nekem van meg minden, ha ott állok mellette akkor sem tőlem kérdezi meg milyen óra lesz...

Le akarom zárni ezt az egészet. eleinte nem azért kertem meg hogy beszélgessünk, mert tetszett, de utána elkezdtem érezni valamit iránta....

Szerintetek mi a megoldás? beszéljek vele, de az nem megy, vagy hagyjam és viselkedjek vele ellenségesen???

Segítség!!!

előre is köszönöm a segítséget.


2013. jan. 20. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Adhatok egy tippet? Osztálytárssal/szaktárssal ne kezdj. :) Bármi történhet és utána nagyon rossz lesz látni nap mint nap.
2013. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetlen ésszerű dolog itt az, hogy megbeszélitek a dolgot. Kérdezd meg miért ilyen...
2013. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyjad. Ő nem akar tőled semmit. :/

Azért ne legyél vele ellenséges.

2013. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nyilván nem ez lenne a megoldás. azért zavar, hogy kerül, mert beszélgetett egy másik osztály társammal is (feladat volt adventben) és neki köszön, őtőle megkérdez ha kell valami, mint mindenki mástól, csak velem ilyen fura...
2013. jan. 20. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!