Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnatok? Nem furcsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnatok? Nem furcsa?

Figyelt kérdés
Elmennetek bulizni a baratotokkal. A belepo megvetele utan 3szin kozul lehet valasztani amit utana a csuklodra teszel. Zold -szingli sarga-akarmi lehet/talan piros-foglalt. A pasitok sargat kerne neked is meg maganak is
2013. jan. 20. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Furcsa, de lehet hogy csak elfogyott a piros:)

Lehet filozofált egy kicsit hogy huhh, az életben bizony bármi megtörténhet, és megváltozhat egy perc alatt is, ezért miért ne.

Végül is, együtt mentetek el buliba, nem egyedül ment zöld szalagért. Szerintem jól tetted, hogy nem akartad elrontani a hangulatot, és inkább bölcsen hallgattál.

Mindenesetre azt tanácsolom hogy szó nélkül se hagyd. Mond el neki, hogy furcsáltad a helyzetet, és most némi megerősítésre vágysz, mert ez hozzáállása kicsit megzavarta a kettőtökről alkotott képet. Csak így add be neki, lightosan.

Írni fogok neked én is privit a helyért, engem érdekelne azért egy zöld karszalag;)

2013. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:) nem vagyok egy háziskárkány persze nem fogok ezen vitatkozni mert velem volt nem kevergett más lányokkal csak meglepődtem.amúgy de egyedül kérte a sárgát mert ő fizetett és én hátrébb álltam meg már nem emlékszem miért azt hiszem beszélgettem valakivel és csak így utólag néztem mondom miért sárga na de m1:D úgy gondoltam nem szólok érte amúgy ez volt az 1.ilyen 'furcsa' dolog legközelebbi hasonlónál szólni fogok ezt el lehet azért nézni:) de az 1. vagy 2.mondatod amit írtál hogy az életben bármi megtörténhet..remélem azért hogy nem ezért választott sárgát..:D ez túl érdekes lenne miért akkor mikor én is ott vagyok..:D na de köszi a választ kaptam már 1 üzit nem tudom te írtad e a hellyel kapcsolatban de leírtam mindent.:)
2013. jan. 20. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!