Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákérdezzek nála, hogy ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek nála, hogy ki az és mit akar tőle? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Néhány hete történt, hogy a barátom megkért nézzem meg a facebooját, hogy a haverja vissza írt-e (a párom kint autót szerelt, engem küldött be) mivel am is be volt jelentkezve, chatablakban ugrott fel a beérkező üzenet, amit nem a haverja írt, hanem egy nő: "majd legközelebb;)"

Fölötte lévő sorban pedig amit a párom írt előtte való nap a nőnek: "holnap hánykor végzel? Tudom nem kérdezted de én 4kor. Ha szeretnéd haza viszlek"


Kimentem, mondtam neki hogy xy írta, hogy majd legközelebb, erre mintha mi se történt volna, nem is reagált, nem is foglalkozott vele. Majd mikor bementünk ki x-elte és annyi.


Viszont bennem nagyon megmaradt ez a dolog.. Eléggé aggaszt, félek hogy megcsal.. Rákérdezzek így utólag? :/


2013. jan. 21. 10:32
 1/9 okoska31 ***** válasza:

a csaj irányából próbálj meg nyomozni.

pasid egyszer már letagadta...


persze lehet, hogy csak egy barát/kolléga/rokon.

2013. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy megbízol benne, és akkor nem, vagy nem, és akkor kideríted. Adott valami okot rá ezen kívül?
2013. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az exének a nője a csaj...
2013. jan. 21. 10:36
 4/9 A kérdező kommentje:
* barátnője
2013. jan. 21. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez nagyon gyanúsnak tűnik....
2013. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"a párom kint autót szerelt" -> a párodnak biztos kocsija is van


"holnap hánykor végzel? Tudom nem kérdezted de én 4kor. Ha szeretnéd haza viszlek" -> gondolom útba esik a csaj háza és jól nevelt férfi módjára hazaviszi


de a ki x-elés nagyon gyanús, mert ha csak simán úgy hagyta volna akkor biztos nem lehet nagy szám az ügy, de ezzel a ki x-eléssel magyaránt elárulta hogy ezt jobb ha nem láttad volna .... :D mivel ő kérdezte a csajtól hogy mikor végez, aztán ki x-eli előtted mintha nem is ismerné...:D

asszem nem csak hazavinni akarja, de sztem ágybavinni is :D

2013. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Téged aztán jó alaposan hülyének néznek...
2013. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 okoska31 ***** válasza:

kérdező: az exének a nője a csaj?


akkor meg mit izgulsz? homokos a csaj, nem?


(a barátod exe egy nő....)

2013. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, JAVÍTOTTAM, mint azt olvashatod is: BARÁTNŐJE. tudod, bestcsi friendcsi...


Amúgy köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 21. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!