Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit csináljak, ötletek? Rákérdezzek nála, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel egyszer buliba találkoztunk. akkor nagyon nyomult de leállítottam. aztán beszélgettünk msn-en. elmondta h tetszek neki meg h jó volt velem stb. de megbántott így közel 2 hónapig nem beszéltem vele. de mostanában meg megint sokat. kavarni akarok/akartam vele. tudja h bejön nekem és én is bejövök neki. megbeszéljük h hétvégén talizunk de részletessen soha és vmiért nem is találkozunk vagy neki jön közbe vmi vagy nekem. meg azt is tudja vagy legalábbis asszem h járni akarok vele. és mondta h semmi akadálya de többet találkozzunk. vmikor tök sokat eltudunk beszélgetni de vmikor meg csak feljön rámír h milyen napom volt vagy vmi és lelép. most mit csináljak?


HELP.!!


16/L ő 17/F


2010. ápr. 25. 21:16
 1/2 A kérdező kommentje:
amivel megbántott nem volt vmi hű de nagy dolog csak akkor nem esett jól. és már 1 hét után felakartam oldani de nem mertem mert h mit szól h letiltottam (msn-en)és addig addig halogattam a feloldását míg 2 hónap is eltelt :S
2010. ápr. 25. 21:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod a srácot vedd kezedbe a gyeplőt.Harcold ki az első randit aztán nézd meg mi történik.
2010. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!