Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smeshike kérdése:

Most mit csináljak? Hogyan Tovább?

Figyelt kérdés
Szóval megfogadtam a tanácsaitokat és elmondtam a legjobb barátomnak, hogy többet érzek iránta, mint barátság. Ő megmondta, hogy ezt nem tudja viszonozni. Majd két napig nem keresett. Két nap után találkoztunk és elmondta, hogy nem tud nélkülem létezni, hiszen én vagyok a másik fele, és nem hajlandó engem elveszíteni. Majd hosszas csönd után közölte, hogy egyébként sem biztos hogy akár egy hét, vagy egy hónap után nem jövünk össze. Most mit tegyek?
2013. jan. 21. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még kérdés? :)
2013. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meleg vagy?
2013. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél olyan mint eddig, és fő a nyugalom.
2013. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, csak nő és nem értem ezt a fajta kifejeződését az említett "legjobb barátomnak" ! Egyébként csak arra voltam kiváncsi, hogy ugyanúgy viselkedjek, mint egy barát? Fel se hozzam a témát?
2013. jan. 21. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
ebből még lesz valami, csak türelem és ne változtass
2013. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt mondja, hogy ő is el tudna képzelni egy kapcsolatot, de csak azért, hogy melletted lehessen, mint barát. Egy próbát megér... lehet, hogy idővel majd beléd szerelmesedik. Ezek után ő is csak ebben reménykedik :)
2013. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy tetszel neki, csak hülye :D
2013. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!