Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FÉRFIAK ti összeköltöznétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK ti összeköltöznétek a barátnőtökkel ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy már 3 éve együtt vagytok. Nem éltek ugyanabban a városban. Most adódna egy lehetőség az összeköltözésre, mert a nő abban a városban kap munkát, ráadásul ugyanannál a cégnél, ahol te is laksz dolgozol. A nő már nagyon szeretne összeköltözni, szeretne közösen albérletet kivenni.

Ti összeköltöznétek a barátnőtökkel, vagy inkább maradnál még otthon a szüleidnél, hogy spórolhass és többet tudj félretenni az elkövetkezendő életedre?

24 éves emberekről van szó.


2013. jan. 21. 18:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Simán összeköltöznék.
2013. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
a férfi elég spórolós és minél több pénzt félre akar tenni.
2013. jan. 21. 18:27
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
összeköltözés. mégis mire akar várni?
2013. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
igen,mikor ha nem ebben a helyzetben? bár ha a férfi ennyire túlzottan spórolós,és anyucihoz ragaszkodó,az komoly problémákat szülhet.
2013. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem költöznék és a férfit sem kényszeríteném rá. Ha nekem kell a munka miatt akkor keresek de senkitől nem várnám el, hogy költözőn mert nekem olcsóbb lenne ha csak fele rezsit kellene fizetni.

24. évesen még bőven ráér.

2013. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

nem azért akarnék költözni, hogy olcsóbb legyen a rezsi... te jóóóó isten -.-"

hanem mert szerintem 3 évnyi kapcsolatban már elég idegtépő hogy hétvégente látják egymást a felek, mert más városban laknak......

2013. jan. 21. 18:33
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Véleményem szerint,ha a férfi arra hivatkozik,hogy szeretne még spórolni,az részéről csak egy kifogás.Hiszen három év után simán vágyhatnak már rá a felek.
2013. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 kiswazo válasza:
68%
én rögtön összeköltöznék, elég szánalmas szerintem, hogy egy ilyen személyes kérdésre innen vársz választ. a belső dolgokra itt nem találsz választ, csak azt figyelheted meg, hogy mások hogyan reagálnának. ezt neked kel eldöntened. ha meg 3 éve jártok, akkor lassan már az esküvő is jöhetne. szerintem tisztázd le magadban, mond el a barátnődnek, hogy miért vagy bizonytalan, az többet segít, mintha idegen emberek tanácsaira hallgatnál! (Y)
2013. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

szánalmas vagy te.

épp arra vagyok kíváncsi, hogy mások hogyan reagálnának

2013. jan. 21. 18:43
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon meggondolnám. Egyrészt nincs semmi baj,ha csak egy héten egyszer találkozunk, ha jó a kapcsolat. Csak akkor költöznék össze bárkivel, ha megbeszélnénk, hogy ha jól meg vagyunk együtt, egy év múlva össze is házasodunk. Nem akarok évekig szeretője és házvezetőnője lenni egy férfinak.

Tudom, hogy ez sok nőnél nem számít, de nekem fontos az önbecsülésem.

A másik dolog, amiért a helyedben elgondolkodnék a költözésen: Biztos, hogy jót tenne a kapcsolatotoknak, ha éjjel nappal együtt vagytok? Ha mégsem működik a kapcsolat, akkor a munkahelyen elég ciki helyzet lenne továbbra is együtt dolgozni.

2013. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!