Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdés mindenkinek! Miért jó ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pixi3 kérdése:

Kérdés mindenkinek! Miért jó ez?

Figyelt kérdés

Üdv! Lehet valakinek már ismerős a kérdés, hisz már kiírtam csak éppen hajnali fél 3-kor nincsenek már itt annyian, úgyhogy gondoltam kiírom mégegyszer hátha most többen olvassák.


Na. Ahogy itt elnéztem van mindenféle ember, szóval muszáj ezt megkérdeznem és remélem néhányban gondolatot is ébresztek és választ is kapok az én kérdésemre. Tehát:


Miért van az, hogyha valaki nem felel meg a társadalmi kinézetnek akkor azt kiröhögik vagy megalázzák nyilvánosan? Legyen az 100 tonna, vagy elfuserált fejű, rosszul öltözött, abszolút kocka, feltűnő külsejű melegek stb. (Én a 100 tonnás kategória vagyok, bár annyi nem vagyok de azért meglátszik a súlyfelesleg)


És elmegyek az utcán, tök normálisan és általába mindig egy csapat srác, vagy lány vagy vegyes, hangosan nevet vagy kigúnyol, megaláz, beszól az alakom miatt. Igen tisztába vagyok vele hogyan nézek ki nem értem miért kell ezt hangosan szóvá tenni. Miért nem tudnak az emberek önmagukban örülni hogy de jó én nem vagyok ennyire rusnya. Gratulálok.


Továbbá, én nem is értem.. aki csinált már ilyet mondja már meg. Mi játszódik le ilyenkor a fejedben amikor ezt csinálod? Tök őszintén. Mert én egyszerűen nem értem. Ha még ismerne és lenne valami alapja kinevetni mert aberrált, bunkó flegma csitri vagyok és rájátszok a dolgokra de nem. Tök vadidegen emberek csinálják ezt, egyáltalán nem ismernek én sem őket akkor miért jó ez? Hogy jön ahhoz akárki is hogy tök ismeretlenbe leszóljon/beszóljon.


Mielőtt valaki belekezdene az ilyen kommentárokba hogy sopánkodás helyett fogyózni kéne. Vezettem egy listát a kísérletekről azt hiszem 14 féleképpen próbáltam meg lefogyni, és nem csak csoda szerekkel hanem rendes mozgással sőt még koplalással is. Teljes lelkiismerettel mondom hogy csalni sem csaltam mert mindig volt aki odafigyelt arra hogy ez ne forduljon elő. (De ezt ugyan ki hallgatná már végig éles helyzetben? Nem hinném hogy ettől hirtelen véleményük változna)


Egy idő után feladtam, már nem érdekel viszont az továbbá is kísért hogy amikor olyan helyre megyek ahol sok ember van (áruház, fősuli, vonatállomás) akkor már elfog az undor jajj ma milyen szemetekbe futok bele akik beszólnak és ezúttal milyen frappáns jelzőket fogok hallani.


Köszi, hogy elolvastad, és ha értelmes választ adsz azt is köszi



2013. jan. 21. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó az, aki kiröhögi az ilyeneket, mint pl. te is vagy. :/
2013. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

az emberi agy úgy van berendezkedve, hogy amit abszurdnak vél, azon kiakad, vagy nevet


a vicceknek is ez a lényege

2013. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
így van, a szőke nők között is sok az értelmese és intelligens, de van sok buta is és sok a szőkenős vicc is...ezzel nem kell foglalkozni, akinek nem inge ne vegye magára
2013. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak olyan emberek, akik nem tudják elfogadni azt, ha valaki az "átlagtól" eltérően néz ki. Az ő szegénységi bizonyítványuk, ha így reagálnak. Tudom, hogy ez Téged nem vigasztal, de próbáld meg egy kicsit felturbózni az önbecsülésed, és ha azt látják, hogy a túlsúlyod ellenére magabiztos vagy, talán kevésbé fognak gúnyolódni rajtad!

Őszintén sajnálom! :(

2013. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Laylah ***** válasza:

Nem tudom... én is egy elég nehézsúlyú amazon vagyok, de errefelé senki sem szólt még be nekem, illetve ha igen, akkor nem emlékszem rá, olyan rég lehetett. Pedig ez Borsod... bár lehet épp azért, mert itt nem a plázacicák a menők, meg az agyonszolizott, -festett műnők. Itt ha hús-vér nő vagy, nem mű, akkor nem szólnak le (kivéve a nagyon extrém szélsőségeket).

22/L

2013. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akik másokat kigúnyolnak, azok magukkal sincsenek megelégedve. egy csomó lelkileg frusztrált, kisebbségi komplexusos ember, vagy pedig éretlen r.ibancok.ez a két kategória van. én akármilyen embert is látok nem hogy nem lenne szívem beszólni vagy kiröhögni, de még meg sem bámulom. de sajnos nagyon sok buta ember van.:(
2013. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!