Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a leirtak alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakatos Lajos kérdése:

Szerintetek a leirtak alapján csak az apukája miatt ilyen vagy másik fiu. Vagy elfelejtette az irántam érzett dolgokat. Vagy csak elnyomja az apukája hiány érzete?

Figyelt kérdés
Olyan problémám volna hogy megszerettem egy lányt tavaly ilyenkor (cigánylányról van szó. Sokat jártam hozzá hogy közelebb kerüljünk minden jo volt megszeretett szerelmes lett belém. Egész nyáron együtt voltunk minden másnap. Mindent megtettünk egymásért én ő érte ő én értem. Az apukája nagyon beteg volt tüdörákja volt de ő még ugy is foglalkozott velem és amikor tudott kijött hozzám egyböl ha fél orára fél orára.2012.12.26án voltunk egy évesek másnap ugy volt találkozunk mert a karácsnyt is külön töltöttük és mindent az évfordulot is mert ö ugye fogva van nagyon. Másnap ugyvolt, hogy találkozunk de az apja nagyon rosszul lett vért hányt és bekellet vinni a korházba ő már engem a korházbol hivott hogy mi történt. Szegénykém nagyon elvolt keseredve és olyanokat mondott hogy menjek oda. Legalább egy pár lépésre legyek töle (mert ugye engem tiltottak a lány szülei nem mehettem a korházba) Oda is mentem a korház parkoljába taxival vártam több orát éreztem hogy csörög a telefon látom hogy ő hiv nagyon megörültem és montam neki hogy itt vagyok egyböl kijött hozzám és olyanokat mondott hogy bárcsak itt lettem volna vele végig tehát éreztem hogy szüksége lett volna rám. Nagoyn örült hogy ott voltam csokolgatot ölelgetett hzzám bujt. Pár óra elteltével édesapja meghalt a lány teljesen kikészült én addigra már haza értem mire ez történt és csak a hirt hallotam. Utána beszéltem a lánnyal telefonon miután megnyugodott és elment unokatestvéréhez aki fedezte velem szembe hogy mindig tudjon találkozni velem ott aludt. Kérte hogy mennyek oda legyek vele hiányzk neki nagyon mondta. Hajnalba ott voltam már vele és hozzám bujt olyanokat mondott hogy nélkülem nem fogja ezt kibirni m, egfog bolondulni. Miután elváltunk már alig birtam vele beszélni mert az apukáa vidékröl származott és ök is lementek vidékre. Alig tudtam vele besézlni mert nem birt hivni. Miután eltemették a lány haza jött kijött hozzám és mondta hogy üresség van a szivébe mert kérdeztem azért még mindig az enyim a szived viccesen mert jobb kedvet akartam neki. Nondta hogy most senkié a szive ürességet érez az apukája miatt. Ez a nap volt január 7. Azóta már nem ugy keres mint régen hogy rossz volt neki ha nem beszéltünk vagy nem irtunk. Azóta találkoztunk egy párszor mindig mondta hogy ha kérdeztem magátol soha volt mikor megkérdeztem és azt mondta "haggyálmár" Most már nem érdekli ha nem beszél velem ha nem ir semmi. Tegnapi nap folyamán megkérdeztem valamit töle féltékeny lettem rá azért mert irt neki egy fiu hogy csokkirály. Ő meg ideges lett rám azt mondta hogy vissza adja a kártyát a telefonnal együtt keressek olyan lányt akibe bizok teljes mértékkel. Ma átbeszéltük a dolgott mondta hogy adjak neki egy kis időt hogy feldolgozza a helyzetet az apukájával kapcsolatosan. Kérdeztem töle hogy azért még a szived mélyén szerec nem drágám? Ő mondta hogy nem tudja senki nem érdekli most. Ha hiszitek ha nem belevagyok betegedve nagyon szeretem a lányt nagyon else tudom képzelni nélküle az életem együtt terveztük a jövönket mindent együtt csináltunk a lány ugy tekintette a szavam mint egy hajon a kormányzo szavát amit montam az ugy volt. Most már nem érdeklem őt alig törödik velem.

#elfelejtett-e?
2013. jan. 21. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de úgy érzem, te nem érzed át eléggé a halál jelentőségét, főleg (!) hogy az apja halt meg! Azt gondolom, ilyenkor teljesen érthető ha egy ember csak ürességet érez. Igen, ez a családtag halála miatt van. Nem is tudom, mit vársz... Ő most gyászol, ne várd hogy szerelmes dolgokat mondjon neked. Ez nem az a pillanat! Ne vádold, ne kérd tőle számon, hogy szeret-e. Ő most teljesen más dolgokat él át. Támogasd ha bírod, várj türelemmel, ha tudsz.
2013. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van...és erre is számitotatm probálom őt támogatni mindig nem is várok töle szerelmes üzeneteket semmit csak arra voltam kiváncsi hogy ez mind amiatt van e... Mert az volt nekem a fura hogy eljinte rámvolt szüksége ugye bár most meg már egyre rosszab remélem megértesz és nem itélsz el
2013. jan. 21. 20:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Várok és támogatom mert imádom őt....:) csak tudnám azt hogy nyugodt élegysek a szive mélyén engem szeret e érted papa:)
2013. jan. 21. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Oké. Csak tudd hogy nagy lelki fájdalomban ne keress racionalitást a hozzáállásában.... (hogy először annyira akarta hogy mellette legyél, a halál után nem. )

Ettől függetlenül még lehet más pasi a dologban amúgy. De nem hiszem hogy sok rá az esély. Ha elvesztette az apját és tényleg nagyon fáj neki, szerintem most nem más férfival foglalkozik.

2013. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A halál után is akarta pont mikor megtörtént utána aznap este.Utána már nem annyira egyre csak rosszab lett az én véleményem szerint az apja hiánya miatt már nem hiányzik neki ugy senki.

De te szerinted lehet valaki más ugy hogy az előtt engem imádott tisztelt rám vágyott minden percben és apja meghalt ezek utána ami elöttem történt cska ugy lehet neki más hogy engem elfelejt nem de? Szerintem nem birt ugy elfelejteni főleg ilyen helyzetbe hogy más legyen a képbe....Véleményed?

2013. jan. 21. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Női megérzésem az, és az lenne a logikus, hogy nincs más, DE ÉN EZT NEM TUDHATOM. Na szia!
2013. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
További válaszok esetleg?
2013. jan. 29. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!