Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávon működhet? Házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon működhet? Házasság?

Figyelt kérdés
Ha a férfi és a nő háta mögött is van már pár kapcsolat, de a férfinak a nő az első szexuálisan. Több próbát is kiállt a kapcsolat, nem hűtlen típusok! Kiegészítik egymást, harmónia és minden megvan.
2013. jan. 21. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Kell hogy kiélje magát? vagy ez a komolytalan emberek kifogása?
2013. jan. 21. 21:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát...Működhet is akár.
2013. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a pasinak kell eldöntenie, hogy ki akarja magát élni máson, vagy örül, hogy elsőre összejött neki egy kiváló kapcsolat.
2013. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vannak pasik akiknek igenis kell több tapasztalat, van aki nem vágyik rá. Ugyanez igaz a nőkre is. Van akinél működik van akinél nem.
2013. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mert egy férfi sosem felejt, és idő kérdése, hogy a pofádba vágja a dolgaidat, amik miatt vége lett egy uidőben.
2013. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Huh, azt hittem csak 3x kell majd bemásoljam de úgy tűnik tévedtem:


Szia, most ezt a válaszom 3 kérdéshez is bemásolom, mert mindre ugyan azt tudom tanácsolni: Mi 7 évig éltünk együtt a feleségemmel mikor mindkettőnknek elege lett. Ez persze betudható annak is, hogy másfél évig külön éltünk külföldre költözésem miatt. De azt is azért, hogy őt és a fiamat kihozhassam magamhoz. Mindegy. Nos amikor kijöttek megromlott a kapcsolatunk. Azt hittük de jó lesz újra együtt. Tévedtünk. Annyira elszoktunk egymástól, hogy már minden idegesítette a másikat. Hogy miért ott ül, mit csinál, miért eszik stb. Annyira elharapódzott a helyzet, hogy már majdnem elváltunk. Mikoris végül kiborult a bili és mindenki elmondta az addig elszenvedett sérelmeit, és gondjait panaszait. Ki-meg-át beszéltünk mindent. Újra akartuk kezdeni. Az alapoktól kezdve építettük újjá a kapcsolatunktat. Nem mondom hogy nehéz volt, mert hazudnék. Kib*szottul de k*rvára nehéz volt!! Mindkettőnknek alkalmazkodnia kellett. Itt nem volt olyan, hogy csak én vagy te. Csak olyan létezett: MI. És erre minden felmerülő probélmakor emlékeztettük a másikat és együtt oldottuk meg. Megbeszéltük, hogy jó én ebben engedek, te pedig abban. Volt, hogy be kellett látni, hogy hibáztam. Na ez a legnehezebb. De megéri. Higyétek el MEGÉRI. Most egy éve volt annak, hogy majdnem elváltunk. Mindketten elmondhatjuk. hogy boldogabbak vagyunk mint amikor kimondtuk az igent. Kívánom, hogy nektek sokkal könnyebben menjen a problémák megoldása és megbeszélése. Ne várjatok vele a véksőkig. Lehet ti nem lesztek olyan szerencsések amilyenek mi voltunk. Ne hagyjátok ennyire elfajulni a dolgokat. Minél hamarabb léptek annál könnyebb lesz. De a kulcsszó: EGYÜTT. Ha csak az egyik akarja de nagyon, 2x annyira, sz*rt sem ér. Higyjétek el. Mi átéltük. A párom nagyon akart engem és a kapcsolatot és én annál jobban húztam el, mert úgy érzetm megfolyt. Remélem tanulságos mindenkinek a történetünk és nem hiába gépeltem be...

2013. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!