Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket is zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is zavarna ha a párotok radikális jobboldali nézetekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

A lányok általában nem olyan radkálisak, de szerintem ha nem vered nagydobra, nem lesz belőle gond. Ha meg olyan helyre mész mi nem tetszik neki, úgyis szólni fog és majd akkor megbeszélitek.

A lényeg az, hogy legyenek ész érveid ne csak az az agyatlan tulok stílus ami sajnos a legtöbb ilyen embertől megszokott.


Én is mondanám, hogy ilyesmi nézetekkel rendelezem, de nem teljesen igaz, mert nem járok se tüntetésre, se a rendőrökkel nincs bajom, de az X-et azért tudom hova kell húzni, vágom mi a helyzet. Szóval ha egy picit visszafogod magad (úgysincs értelme hülyeségekbe belemenni, csak neked lehet károd belőle) akkor szerintem bármi lehet még :)

2013. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy egész pontosan mit érez magáénak ebből az eszméből. Van, ami az én szememben fekete pont lenne, de olyan is van, ami viszont piros.
2013. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 omba ***** válasza:

Gondolom, azokat a lányokat nem zavarja, akik radikális jobboldali nézeteket vallanak.

Te meg összejöttél vele, most meg ismerkedni kezdetek?

Nem a sráccal van a baj, nem is veled: rossz volt a sorrend.

2013. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Próbáltam. De olyan lányt, aki hasonlóan gondolkodik és szerelemes is vagyok belé nehéz találni. A mostani barátnőmet nagyon-nagyon szeretem. Ő inkább középső jobbos. De az apja olyan mint én. Az szülei is hasonlóan gondolkodnak. Csak ő... nem teljesen így. Megváltozni nem akarok de őt elveszíteni sem.
2013. jan. 21. 22:04
 15/26 anonim ***** válasza:
én az ilyen fiúkkal szóba se álok nemhogy randi,járás. nekem egyáltalán nem szimpatikus az ilyen férfi. de csak nekem! lehet valakinek tevagy az álompasi de én elkerülöm az ilyeneket :)
2013. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Mi számít radikálisnak?

Légyszi fogalmazd meg.

2013. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mocskos pirézek!!!
2013. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Na a sok rinya libbant nőstény. Menjetek a baller site-okra!
2013. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy pontosan mit takar, milyen az életviteled?
2013. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Vagy menjetek tüntizni a nyaktáblás bohóc főnökötökkel!
2013. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!