Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket is zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is zavarna ha a párotok radikális jobboldali nézetekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
mi az a radikális jobb oldal?
2013. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Taszít mindenféle politizáló ember. Nem képesek globálisan gondolkodni, begyepesedettek, nem látják át a folyamatokat csak azt hiszik tudják mi a helyes. Szerintem kerülendő mindenki aki hangoztatja, hogy ő milyen becsületes, erkölcsös, mennyire tudja az igazságot és csak is az lehet a helyes amit ő gondol. -.-


21/N

2013. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%
Alapvetően én is szélsőjobbos beállítottságú vagyok (nő), de azt tapasztalom, hogy a legtöbb ilyen egyén nem képes kulturáltan kezelni ezt az ideológiát. Azt képzelik, hogy abból áll az ideológia, hogy Londsdale cuccokba öltöznek, Jobbikos rendezvényeken majomkodnak beb*szva és nyilvános helyen ecsetelik trágár stílusban, miket tennének a "rétiniggerekkel". Vagyis egyszerűen vállalhatatlanok. Bocs...
2013. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ez egyéntől függ.


Ha értelmesen tudja előadni a véleményét, nem mellesleg van neki sajátja (nem csak a TV-ben hallott, éppen aktuális felháborodást képes visszhangozni), akkor nem zavarna.


Ha habzó szájjal fröcsögne egész nap, akkor hamar elválnának útjaink. Még mielőtt egyáltalán összejönnénk (a zéró tolerancia híve vagyok idiotizmus tekintetében)

2013. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kevés nőnek van véleménye bármiről is legyen az pl politikai nézetek.:D.Láthatod is a sok agyfosást. többségüknek csak az kell h jól bevágd khmmmmmmmmmm, a politikát hagyd magadban,legyél jobb vagy bal vagy jehovás (lol)....


am az ide írok nagy része nem ért veled egyet sőt egyenesen ördöginek gondol,de ezek ugatnak, cigányoznak ha felszáll egy csapat a buszra vagy megy az utcán (szigorúan hátuk mögött természetesen) xDDDD


végezetül ha neked fontos, hogy egy lánynak legyen hasonló véleménye (vagy egyátalán legyen véleménye bármiről) keresgélj hasonló körökben, ott nyilván előnyt is élvezel.

2013. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
soha nem jönnék össze ilyen emberrel, aki gyűlölettel viseltetik embercsoportok iránt.
2013. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!