Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszélhetném ezt meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetném ezt meg vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel volt 1 hét szünet a kapcsolatunkban, de ugyanúgy összejártunk. Most úgy néz ki (lekopogom) minden rendben van. Újra együtt vagyunk. Egy suliba járunk. Én lazábban kezelem a dolgokat, nem akarok ráakaszkodni. Lényeg a következő. Az esetek 80%-ában én vagyok nála. Én alszom ott, én megyek este. Most a héten a szüleim nincsenek itthon, ezért áthívtam , legyünk kettesben. A probléma a következő: Mikor ott vagyok, vagy itt van, akkor mindig abból állunk ki, hogy filmezünk, elalszunk, 1 órát alszunk, aztán jövök-megy haza. Nem is ezzel van a bajom. Mikor én ott vagyok nála, beállítom az ébresztőt, megmondom hogy fél 11 kor megyek. Felkelek, ő fel sem kel, csak az ágyból elbúcsúzunk, csók stb holnap beszélünk, szia. Aztán mikor ő van itt, mint ma is, megnézzük a filmet, aludjunk 20 percet, aztán megy. Oké. Alszunk 20 percet, felköltöm. Még 10-et. Felköltöm 10 után. Még 10-et. Itt már megkérdezem, hogy itt akar e aludni ? Nem akarok . Oké, akkor keljünk. Még 10 percet légyszíves. Ok. Régen ez nem így volt. 2-3 filmet is megnéztünk, aztán kimentünk cigizni, bejöttünk, lefeküdtünk, beszélgettünk, elment. Mostanában meg ez a töttyődés. Már nagyon elegem van. Nekem az a kellemetlen, hogy teljesen úgy érzem magam, és úgy is viselkedik, mintha elakarnám zavarni. Tőlem aludjon itt, de akkor meg 6 kor kell neki hazatekerni, a cuccaiért. Mikor meg felköltöm, hisztizik, nem lehet hozzászólni, hagyjam, ne nyúljak hozzá.. ELEGEM VAN.. hogy beszélhetnénk ezt meg?? Tudom hogy ilyen, de régen nem ez volt... nem akarok ebből összeveszni vele.
2013. jan. 21. 22:51
 1/6 Egy Srác Asszem ***** válasza:
2x felkelted, utánna meg alszol teis és szarsz az egészre... ennyire egyszerű... ha akar felkel ha nem meg megy reggel... csak az ő hibája :) emiatt nestresszelj szerintem :) vágyik sztem arra h veled aludjon csak tudja hogy nemkellene. aludjatok egymás karjaiban :) osztcsőőő :D
2013. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajna lányként nekem is volt ilyen korszakom, mikor nem lehetett felébreszteni. De komolyan. Beszéltem az illetővel, nyitva volt a szemem, de nem voltam ébren. Nem is emlékeztem rá. EGyszer keresztben aludtam el az ágyon, a párom meg nem tudott lefeküdni aludni, mert nem tudott felébreszteni. hajnali kettőkor sikerült neki, addig gépezett, és nem tudott felébreszteni. Most meg már átcsapott oda a dolog, hogy ha hozzámér olyan riadalommal ébredek, hogy ő is megijed, mert félt, hogy bajom lesz. Majd kinövi, de beszéljetek erről, mi is ezt tettük. 26/l
2013. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindig mondom neki, hogy aludj itt, de hát ő nem, mert reggel rosszabb lesz...
2013. jan. 21. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, akiket jobb nem felkelteni.

Exem is ilyen volt. Egyszer felkeltettem. Soha többet. :D Azt a hisztit, amit levágott, egy h.ülye p.icsa is megirigyelhette volna. :D Pedig ő volt a srác. :D

2013. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor hagyom legközelebb had aludjon :D
2013. jan. 21. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt javaslom. Hagyd aludni! :D
2013. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!