Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kell fogadnom h ilyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell fogadnom h ilyen a párom? Vagy h beszélhetném meg vele tapintatosan?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam az egyik kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

nagyon rossszul esett ahogy olvastam, elgondolkodtam h milyen is a mi kapcsolatunk barátommal.. nos 5 hónapja vagyunk együtt lassan, én 18 ő 20. szeretném ha ilyen lenne velem ahogy a kérdés írója leírta h milyen egy ideális férfipartner... nos az én barátom nem különösebben előzékeny, néha szokott káromkodni is amikor ideges(néha énis, igaz..)néha már szinte olyanok vagyunk mint legjobb barátok, mert hülyülni is szoktunk, pedig szeretnék megkomolyodni, én igyekszem de ő még nem igazán akar.. látom rajta. nem aakrom h ez így maradjon. örülök h jól megvagyunk de akkoris.. aztán bókolni se szokott nekem, ami szintén nagyon rosszul esik... figyelmes persze, szeret nagyon, én ezt tudom.. de akkor is... meg kényeztetni se szerete az utóbbi pár hónapban valahogy. értem ezt a nyalásra főleg. már célozgattam rá, meg mondtam h úgy eltudok menni de nem sok sikerrel, egy ideig csinálta aztán mostanában megint nagyon ritkán.. távkapcsolatban élünk egyébként, szóval csal hétvégéken vagyunk együtt meg szünetekben. a petting is mindig olyan rövid, ezt is megbeszéltük már, de olyan türelmetlen mindig... ujjaz kb 10 percig és ennyi. vagy még annyi sem... én egyébként szeretem kielégíteni, nagyon sokszor van h csak kielégítem minden behatolás nélkól, meg minden szeretkezés azzal végződik h én kielégítem. szeretem neki csinálni, de rosszul esik h ő meg keveset viszonozza... pedig nagyon szeretem amikor csinálja, és annyira rossz ez így:( olyan érzésem van néha mintha önző lenne... szóval úgy konkrétan elvárja h én csináljam neki, az olyan természetessé vált h szeretkezést is azzal fejezem be neki.

Elvagyok keseredve... félek, h zátonyra fut akapcsolatunk emiatt. Pedig a világon a legjobban szeretem, és nemakarom elhagyni.

Köszönöm előre is a válasokat, bunkók mellőzzenek.


2009. dec. 22. 16:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért.
2009. dec. 22. 16:55
 2/13 anonim ***** válasza:

Hozzászokott a "jóléthez" és ahhoz is, hogy neki nem kell(vagy nagyon ritkán) semmit sem adni cserébe. Lehet van benne egy kis önzőség is. Elég rossz lehet, hogy távkapcsolatban éltek. Lehet az is közre játszik hogy ritkán találkoztok.

Az meg, hogy nem bókol gondolom azért van mert félénk vagy nem a szavak embere vagy nem az a romantikus típus hanem a "vágjunk bele a lecsóba" féle.

Próbálj meg beszélgetni vele erről, hogy neked milyen dolgok esnek rosszul, ha figyelembe veszi is változik akkor az már nyerő ügy de ha utána se lesz jobb akkor szerintem hagyd az egészet :/

2009. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát félénk volt eleinte.. de már nem az. szóval nem értem.. nem macsó típus amúgy. de jól esne ha néha dícsérgetne kicsit... pl volt h megkérdeztem tőle amikro mentönk valahová h "hogy nézek ki?" erre h : "hát hogy néznél ki?rendesen.." vagy volt haztválaszolta csak h jól. hát basszus jólvan.. :(
2009. dec. 22. 17:08
 4/13 A kérdező kommentje:
*mentünk
2009. dec. 22. 17:09
 5/13 A kérdező kommentje:
amúgy ami a távkapcs.-ot illeti, nekem nem okoz gondot és neki sem, legalább nem ununk egymásra. így megfelel mindkettőnknek
2009. dec. 22. 17:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt leírnád,hogy miben áll a figyelmessége és honnan tudod,hogy szeret? Nem kötözködni akarok,csak érdekelne.A szexuális életeteket részletesen leírtad,de azon kívül milyen?Szokott néha meglepetéseket hozni vagy programot szervezni?(nem nagy dolgokra gondolok,kis apróságok).Vagy kedves smst,e-mailt írni?Adott neked becenevet?Amikor rád néz látod a szemében,hogy szeret?
2009. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt leírnád,hogy miben áll a figyelmessége és honnan tudod,hogy szeret? Nem kötözködni akarok,csak érdekelne.A szexuális életeteket részletesen leírtad,de azon kívül milyen?Szokott néha meglepetéseket hozni vagy programot szervezni?(nem nagy dolgokra gondolok,kis apróságok).Vagy kedves smst,e-mailt írni?Adott neked becenevet?Amikor rád néz látod a szemében,hogy szeret?


Minden nap ír sms-t is, vagy felhív, msnen is beszélünk, minden hónapban meglep valamivel, meg én is őt.(hónapfordulókor)nem feledkezik meg róla soha.és közös jövőt tervezünk is... látom a szemében h szeret, mindennél fontosabb vagyok neki mondta is, és tudom is mert odafigyel rám és sokat foglalkozik velem. és ez természetesen kölcsönös. szok becézgetni mindig.

2009. dec. 22. 18:09
 8/13 A kérdező kommentje:

uhh elnézést, belinkeltem amit te is írtál h tudjak rá válaszolni:$ és elfelejtettem kitörölni. de a válasz ott van.

Am meg köszönöm a válaszokat.

2009. dec. 22. 18:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok:

Megnyugtatott a válaszod,szerintem nincs komoly baj.Te el szoktad ismerni,hogy ő miket tesz érted? Mármint nem csak tudomásul veszed,hanem tudatod is vele,hogy értékeled,ha figyelmes veled? Gondolok itt a meglepikre vagy bármi kis apróságra.Például ha a kedvenc ruhádat veszi fel,amiről tudja,hogy te szereted rajta látni,akkor azt szóvá teszed,hogy észre vetted és hogy mennyire örülsz neki? Ez csak egy plda volt,remélem érted mire akartam utalni.A fiúknak fontos az elismerés.Ha látják rajtad,hogy örülsz annak,amit nyújtanak neked.

A szexben eddig mindig akkor volt változás,ha kimondtam,amit akartam.Nem egyszer nem kétszer,hanem rendszeresen mondtam,hogy épp mi esne jól stb. Addig nem mentünk tovább,amig nem éreztem,hogy készen állok,persze utána őt sem hanyagoltam el.Ha szeret,márpedig a jelek azt mutatják és te is azt mondtad,hogy látod rajta,akkor ő is azt fogja akarni,hogy neked jó legyen.Ne engedd magad siettetni és mondd el,hogy mire vágysz,mindig!

2009. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :))
2009. dec. 22. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!