Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom megcsalt!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atika kérdése:

Mit tegyek? A párom megcsalt!

Figyelt kérdés

Nem is értem miért tette. 5 éve vagyunk házasok. A férjem 28 én pedig 26 éves vagyok. Van egy gyerekünk. Soha nem korlátoztam a férjem szabadságát, gondolván akkor nem lesz oka megcsalni. Mindig kiszolgáltam: minden nap meleg kaja, mostam rá, az se érdekelt hogy szinte csak rá költöttük a pénzünket( ruha, minden hónapba új cipő, új kocsit is vettünk,persze hitelre stb.) Ezeket azért írom, hogy lássátok, hogy mindene megvan. Amikor a sexet kívánja akkor én azonnal ugrok, még akkor is ha nem kívánom. Úgy érzem teljes mértékben kiszolgálom. Viszont a napokban kiderült, sőt be is vallotta,hogy nem egyszer megcsalt egy 22 éves csajjal akivel együtt dolgoznak. Mentegetőzött hogy többet ilyet nem fog csinálni.

Ja és ami még fontos: elhagyni nem tudom, mert nincs hova mennem a gyerekkel. Fizetésem karcsú, talán magamra elég lenne, de gyerekkel együtt nem tudunk megélni. Mit javasoltok az ilyen helyzetben???


2013. jan. 22. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Egyrészt add be a válópert, igényeld a gyerektartást.


Másrészt ha ő ki tudja fizetni a részedet a házból/lakásból, akkor lesz hova menned. Ha nem, akkor adjátok el közösen, és ismét lesz hova menned.

Ha a lakás csak az övé, akkor gondolkodj el egyéb opciókon: szülők, barátok 1-2 hónapra, amíg egy albérlet kauciójára elegendőt össze tudsz gyűjteni.

Ha mást nem, akkor anyaotthon.


Olyan disznóval, aki a seggnyalásért cserébe megcsal NE maradj.

2013. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Öööö ha nem tudsz külön költözni, akkor patthelyzet. Amit én tennék: felajánlanám, h legyen nyitott a házasságunk, pasizgatnék és ha találnék egy normális pasit, dobbantanék. Persze ha még szereted a férjedet, akkor ez nem fog menni. Arra ne számíts, hogy többet nem fog előfordulni, tehát a helyzet adott, egy hűségre képtelen férjed van, ebből hozd ki a legtöbbet emelt fővel!
2013. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Azt írod,hogy nem tudod elhagyni....

Akkor szerinted mit javasoljunk?

Ugye nem hiszed el neki,hogy többet nem fog megcsalni???!!!!

2013. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

Ne haragudj, de azért nem az élet legteteje, hogy van meleg kaja meg mosnak rá. Azért elég szomorú ha valaki már 26 évesen ilyen unalmas életet él.

Viszont tök mindegy miért csalt meg a párod, ha van büszkeséged nem maradsz vele.

2013. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi közöm a házhoz amiben élünk. Örökölte még mielőtt megismerkedtünk. Gyerektartás kilőve mert feketén dolgozik. Havi nettó 70 ezere van bejelentve. Szeretem mert nagyon feldühített azzal,hogy úgy kért bocsánatot, hogy közben beleszőte a mondandójában hogy ő nem hibás, mert még fiatal és benne van a vérében. Ergo akkár ma is megcsal, vagy holnap. Ez benne van a pakliba. Ezt mondta. El kell fogadnom. Barátaim nincsenek, szüleimet nem ismerem:( Arra is gondoltam, hogy meggyőzöm menjünk el együtt nyaralni és akkor mindent elfelejtünk, és megígérem neki hogy jobban odafigyelek rá, és akkor hátha befejezi a csajozást.
2013. jan. 22. 14:38
 6/17 anonim válasza:
hagy el!!!
2013. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Közhely: Mindenkit un valaki. Még a legtökéletesebb háziasszonyt, a legszexibb vadmacskát, a legédesebb feleséget is.

Tanulság: ne tegyél olyat, amihez nincs kedved, de legfőképpen ne feküdj le vele, ha nincs rá ingered! Milyen dolog ez? Önként megerőszakoltatod magad...

Jellemed: mazohista, konfliktuskerülő, tanult tehetetlenségben élő.

Amit tehetsz: megbeszéled vele, hogy a, ne csaljon meg b, éljetek nyitott házasságban c, együtt dobjátok fel a szexuális életet (swinger, többes stb...)

2013. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az előző komentembe kimaradt a DE szó:


Szeretem DE nagyon feldühített azzal....

2013. jan. 22. 14:39
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

"meggyőzöm menjünk el együtt nyaralni és akkor mindent elfelejtünk, és megígérem neki hogy jobban odafigyelek rá, és akkor hátha befejezi a csajozást."


Te jó ég! A mazohizmus csúcsa!

Meggyőzöd? Ja, ő nem akar menni sehova, de te tennél LÁTSZAT intézkedést.

Mindent elfelejtetek? Te ÚGY CSINÁLSZ, mintha mi sem történt volna, a párod meg tovább fantáziál, ugyanis élvezte, és ami jó, azt nem akarjuk elfelejteni.

Jobban odafigyelsz rá? HOGYAN???? Hazajövetelkor a lábtörlőre fekszel, hogy beléd törölhesse a lábát?

Hátha befejezi a csajozást? HELLÓ!!!! Te írod, hogy HÁTHA!

2013. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ajh istenem, ez a sok erkölcscsősz itt!


higgy neki, de éreztesd vele, hogy mit tett, legyen bűntudata ... nem tudom hány évesek vagytok, de ha rámászik egy 22 éves csaj akkor kevés férfi tud ellenállni (tudom, szó sem volt itt arról, hogy rámászott, viszont ha hagyta magát majdnem ott vagyunk) ... elmondta? ... el, méghozzá azért, mert a csaj kirúgta, ez a barom férjed meg úgy gondolta, hogy be kell vallania neked (megkönnyebbült) így utólag ... szóval ha ügyesek vagytok lépjetek túl az ügyön

2013. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!