Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom megcsalt!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atika kérdése:

Mit tegyek? A párom megcsalt!

Figyelt kérdés

Nem is értem miért tette. 5 éve vagyunk házasok. A férjem 28 én pedig 26 éves vagyok. Van egy gyerekünk. Soha nem korlátoztam a férjem szabadságát, gondolván akkor nem lesz oka megcsalni. Mindig kiszolgáltam: minden nap meleg kaja, mostam rá, az se érdekelt hogy szinte csak rá költöttük a pénzünket( ruha, minden hónapba új cipő, új kocsit is vettünk,persze hitelre stb.) Ezeket azért írom, hogy lássátok, hogy mindene megvan. Amikor a sexet kívánja akkor én azonnal ugrok, még akkor is ha nem kívánom. Úgy érzem teljes mértékben kiszolgálom. Viszont a napokban kiderült, sőt be is vallotta,hogy nem egyszer megcsalt egy 22 éves csajjal akivel együtt dolgoznak. Mentegetőzött hogy többet ilyet nem fog csinálni.

Ja és ami még fontos: elhagyni nem tudom, mert nincs hova mennem a gyerekkel. Fizetésem karcsú, talán magamra elég lenne, de gyerekkel együtt nem tudunk megélni. Mit javasoltok az ilyen helyzetben???


2013. jan. 22. 14:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a csaj mondta el nekem, bosszúból mert a férjem otthagyta, állítása szerint fél év után.
2013. jan. 22. 14:50
 12/17 anonim ***** válasza:

Egyetlen megoldás a nyitott házasság. Szüleid nincsenek tehát oda nem tudsz menni. Albérletet nem tudsz fizetni. Anyaotthon nem javaslom, amíg nem muszáj.

Így is számíthatsz rá, hogyha talál valakit, akivel össze akar majd költözni, neked utilaput ad és akkor muszáj menned, addig próbálj meg spórolni!

Ja és hidd el tovább fogja csinálni! De ha jól esik alázkodj meg mégjobban.

2013. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan ahogy 10-es mondja!!!

Rugd ki hagyd ott!! persze könnyű a másét a csalánba!(ezek sértett nők,fogadok!)

És a gyerek? Béküljetek ki!

2013. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

tök jó, hogy le lettem pontozva. Sehol nem írtam, hogy hagyja el, csak annyit, hogy ne ringassa magát ábrándokba! Alternatív megoldásokat is mondtam.

Egyébként az én férjem - szerencsére még a házasság előtt - is lefeküdt valakivel, de ő megbánta. Eszembe nem jutott volna elhagyni emiatt. Pedig én nem vagyok se s.ggnyaló, se lábtörlő, se semmi. Egyszerűen csak tudom, hogy bárki megbotolhat. Na, de fél évig botladozni...?

2013. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es én az előzőkre gondoltam.Te legalább javasoltál megoldást!
2013. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Te most komolyan milyen tanácsra vársz? Hogy hívd fel ezt meg ezt a számot, ahonnan majd rendelsz egy félautomata vízibuzerátort, és meg van oldva a problémád...?!

HAGYD EL A CSÁVÓT A FRANCBA! Ha meg inkább sírsz neki, hogy így nincs pénzed, úgy nincs pénzed, akkor meg fogd be a szádat, irány vissza a konyhába, és ki ne merd nyitni a szád, hogy a te párod így-úgy megcsalt ... Magyarán kuss!

2013. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ha el tudod viselni, tehát érzelmileg el tudsz tőle szigetelődni akkor nyitott házasság , szóval viselje el ha te is mással kefélsz. ha nem hagyd el. megcsalni így is úgyis fog. az nem kifogás hogy fiatal. minek nősült meg egyáltalán az ilyen "pasi"? a fiatalság nagyon szar kifogás arra hogy nincs önuralma....undorító.


ha az én férjemről megtudnék ilyesmit páros lábbal rúgnám ki....bár én jobb helyzetben vagyok, mert ő költözött hozzám (a ház egy része az én nevemen van)


26/N

2013. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!