Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan 30 40 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan 30 40 év körüli hölgyet aki vonzódik a fitalabakhoz?

Figyelt kérdés
22 vagyok. És vonzódom az érett nőkhöz. A fiatalabb lányoknak kevesebb a szexuális igényük mint nekem. Nekem kevesek. Jo lenne egy nimfomán milfel megismerkedni. De hol?
2013. jan. 22. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj retro diszkóba... Ott találsz ilyet. Én is ott találtam... :D
2013. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ma már szinte bárhol, elég nagy "divatja" kezd lenni. Bár szerintem mindig vonzódtak hozzá sokan, csak hát a normák...
2013. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy ezt tapasztalod (amit sokan mások is). Egy srác 18-30-ig szinte "bárhol, bármikor (bármit)".


Egy lány ezzel ellentétbe 30 felé éri el szexuális igényei csúcsát, 30-40 között igényli leginkább a szexet.

2013. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó tipp. Erre nem gondoltam. Viszont a diszkos, netes párkereséshez kevésbé van kedvem.
2013. jan. 22. 16:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez a tökéletes szex igény kielégítés kombináció. kombináció.
2013. jan. 22. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással “fiatalabakhoz‘... Örülhetsz egy “diznicsánölön“ nevelkedett 15 éves plázaribinek...
2013. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csajozzak ugyan ugy mintha korombelit keresnék? Gyakorlatilag bárhol? Csak hát ki tudja nem e egy full erkölcsös konzervatíva ütközök e bele?
2013. jan. 22. 16:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Valóban nagy az összefüggés a kérdésem és a helyesírási hibáim közt. Lehet hogy egy multitálentum nyelvész profeszor kell a nőknek. Amilyen te vagy...
2013. jan. 22. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nyelvészprofesszor bár, de nem ilyen téren. :D
2013. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár a Valóvilágfan "egésznapafodrászatbaücsörgős" nőknél esetleg még, mert azok sem tudnak írni nagyon...
2013. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!