Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szerint, ha örömlányna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babybogyo88 kérdése:

Barátom szerint, ha örömlánynak fizet az nem megcsalás, mi a véleményetek, szeret vagy tisztel egyáltalán?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 19:28
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, ha nem izgat fel egy ilyen görénnyel a szex. Biztos, hogy már megutáltad teljesen. Ha nem lépsz le, még a többi férfit is megutáltatja veled.


Különben eleve el lett szúrva az egész, nem feltétlenül te vagy a hibás. Biztos, hogy manipulatív, érzelmi zsaroló: magába bolondított, te elhagytad a családod miatta, most meg fenyegetőzik, zsarol tovább, hogy megtartson.

2013. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Biztosan visszafogadna a családod! Mindegy, hogy miatta kitagadtak.

Ha az én gyerekem bármi ilyesmi hülyeségbe megy bele és aztán végre hazajön, örülni fogok neki, hogy végre megjött az esze. :))

Beszélj szépen a szüleiddel!

2013. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Családoddal nem próbáltad rendbe hozni a kapcsolatodat?
2013. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Igen ez így van, ha elmegyünk kajálni én fizetek,ha értem kéne jönnie a munkahelyre például ma is 20 percet késett, és állandóan késik, már 4 óta a haverjaival van és nem jön haza, reggel kelek és nem hagy 11ig aludni, mert "legyünk" együtt, esetenként elégítsem ki és aludhatok
2013. jan. 22. 20:13
 35/47 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyökereknek egyébként soha nem akad rendes, normális nőjük, ezért kihasználják ha valaki bátortalan, kiszolgáltatott, nincs hová mennie... magukhoz hitegetik, aztán maguk mellett tartják. Szánalmas.
2013. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Ha dolgozol akkor állj a sarkadra végre és tedd rendbe az életed.


Nem szereted, nem kell neked, nem kívánod. De elidegenít a barátaidtól a családodtól. Lenyúlja a pénzed. Mi kell még?

Esetleg verjen is? Ha idős és kevésbé vonzó leszel biztos lehetsz benne hogy az utcán landolsz.


HOZD RENDBE A CSALÁDODDAL A KAPCSOLATOD (feltéve hogy nem azért hagytad ott őket mert az apád meg akart erőszakolni és az anyád féltékeny lett rád ezért és el akarta vágni a torkod egy éjszaka. Sajnos ismerek ilyent is. De ha normálisak voltak a szüleid akkor ha kell de térden állva könyörögj a bocsánatukért. Ők majd megvédenek. Ha normális volt a családod akkor a gyerek ha halálosan fenyeget kinyírják és elkaparják a szántásba egy szemvillanás alatt. Egy lányát féltő apát és anyát kevés nyikhaj tud megfélemlíteni ;) Ha volt esetleg fiú tesód még inkább jobb ha meghúzza magát a srác :D)

2013. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, nem azt írom, hogy nem vagy normális... vagyis, valószínűleg csak túlságosan ártatlan és jó voltál ahhoz, (meg nem becsülted eléggé magad), hogy lecsaphasson rád.


Lépj ki időben és tanulj belőle, hogy ne légy ilyen naiv következő alkalommal!

2013. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Hogy jöttél össze amúgy egy ekkora bunkóval?
2013. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Munkahelyi szerelem, ő volt az első, nagyon szerelmes volta, de egyre rosszabb napról napra:(Már húzom, h még megvan csak h ne keljen vele lefeküdnöm.Ma a haverja a kocsiján tönkretett valamit, erre annak semmi baj, konkrétan az én oldalamon lévő ajtót, rátámaszkodott és leszállt, most meg alig birom nyitni és azért kiabaál, persze ha én tettem volna tönkre én lennék a legszerencsétlenebb, mert azt mondja rám, ha valamit nem úgy csinálok, ahogy ő..Most meg kiöltözök, adok magamra és olyan jól esik, h utcán beszólnak, meg néznek, eddig nem volt ilyen, mellette eddig ezt észre sem vettem, ebből is látszik, h minden elmúlt..meg is jegyezte h kinek csináltam meg a hajam
2013. jan. 24. 16:06
 40/47 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe... az ilyen azzal tart maga mellett, hogy folyamatosan elveszi az önbizalmad, megfélemlít.
2013. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!