Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt más is akit ez zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is akit ez zavar?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudok erotikus dolgokról beszélgetni telefonon a barátnőmmel, egyszerűen rosszul esik mikor pl, fürdik és beszélgetünk telefonon, vagy valami szexi dolgot mond, próbál feltüzelni... Olyan érzésem van, hogy miért nem vagyok ott vele, és így elmegy a kedvem az egésztől...

2013. jan. 22. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
az én barátom is ilyen..tök lehangoló:S de na, ez van, ez nem nagy ügy
2013. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van.
2013. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok vele... like first

Egyszerüen lehangol.... :S:S:SSS

2013. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A noket a legkonnyebben az "agyukon keresztul" lehet felizgatni, mig a ferfiakat inkabb a testukon keresztul.

Egy nonek nagyon jol esik ha izgato dolgokat mondanak neki, attol indulnak be csak igazan. Legalabbis en igy tapasztalom.

2013. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, az agyunk az első számú erogén zónánk. Már akinek... De nyilván részedről is természetes, hogy inkább személyesen izgatnád fel.


24/N

2013. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És tényleg lehangol, hogyha én ebben annyira nem akarok partner lenni, hanem inkább személyesen mondani szépeket, a szemébe nézni, és a tekintetemmel sugallni, hogy szeretem?
2013. jan. 22. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!