Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik egyedül vagytok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egyedül vagytok! Titeket nem zavar az, hogyha a körülöttetek lévő emberek mindig jobban tudják hogy mi a jó neked?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szingli vagyok,jelenleg egy éve nem ismerkedem,mert mostanában ugye (szint csak) felszínesnél felszínesebb,anyagias lányokba botlani,ezért szüneteltetem a dolgot,nem keresek görcsösen.....viszont a környezetemben élők,akiknek van párkapcsolatuk,folyton beszólogatnak,hogy "na mi az?még mindig egyedül?miért nem ismerkedsz?" Tudom,tudom,divatossá vált az "akkor sz@rd le!" beszólás,viszont rokonoktól,családtagoktól kapom meg,hogy "miért nincs még párkapcsolatod,23 éves vagy!"

Igyekszem a tudtukra adni,hogy hagyjanak békén,a minap be is szóltam,hogy "azért mert ez így nekem jó!ha nem lesz az,akkor majd ismerkedek!" erre megkaptam,hogy "dehogy jó neked!Kinek akarsz hazudni,nekem,vagy magadnak?!" tehát idegesít,hogy mindenki folyton azzal jön,hogy egy év rengeteg idő,fogjam magam,és ismerkedjek!

anyám is folyton az osztálytársaimmal jön!

"képzeld ez már férjhez ment,ez már megnősült!"

"emlékszel rá?Neki már gyereke van!"


Miért kell ezt a témát erőltetni?



2013. jan. 20. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mondják, főleg anyám. De más is szokta. Mondjuk én már 26 vagyok.
2013. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 The Other ***** válasza:

Én jelenleg szólóban tolom, mégis még mindig jobban tudom, hogy mi a jó másnak. Ha felőlem érdeklődnek, akkor is! :)

25F

2013. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igazad van, ez tipikus emberi hülyeség, hogy mások kitalálnak valami rögeszmét, és azt sulykolják, és nem képesek felfogni, hogy nincs valóságalapja.


Mondd meg, hogy bizonyítsák be, hogy te hazudsz.

Bizonyítsák be, hogy neked így rossz.


Vagy mondják meg, hogy pontosan hol találsz olyan csajt aki tetszik is és normális is.

2013. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Én jelenleg szólóban tolom, mégis még mindig jobban tudom, hogy mi a jó másnak."


Ezzel csak az a baj,hogy sokszor csak azt hiszitek,hogy tudjátok... :(

2013. jan. 20. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van,és már nagyon unom!

Nincs jobb dolguk,mint mással foglalkozni!

Unatkoznak!


ma 14:18!


A hozzád hasonlóak,csak hiszik hogy tudják,mi a jó a másiknak,annyira okosnak képzelik magukat!

2013. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem lehet jó. Szerencsére engem békén hagynak pedig én is már 26 vagyok, de sose kérdezi senki hogy szoktam-e ismerkedni vagy van-e barátom.
2013. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 The Other ***** válasza:

Nem értitek, hogy mire céloztam. Arra, hogy ha valaki elkezd érdeklődni és kéretlen tanácsokat adni, akkor tömören válaszoltok, majd ti is elkezdtek érdeklődni, hasonlóan személyes témák iránt, majd tanácsoltok is valamit :)


Például: "Jelenleg nem igazán van időm komolyabban párt keresni, viszont hallom, hogy ti is összekaptatok pár napja az asszonnyal. Nem akarod valamivel kiengesztelni, vagy megbeszélni a dolgot? Szerintem... "

2013. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet jó neked. Szerencsére engem nem nyaggatnak vele.


26L

2013. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nem jó.....és ráadásul szólok is hogy ezt nem kéne,de lovakkal kártyázok......
2013. jan. 20. 16:40
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 15:07


így már értem,mer' jah :)

2013. jan. 20. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!