Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lányok (18 körül)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok (18 körül)! Szakítanátok a párotokkal, ha bejelentené, hogy kimegy az USA-ba augusztustól júniusig? Kb 3/4 év párkapcsolat után.

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy NEM szakítanék ez miatt.

Pláne, ha tudnánk neten beszélni, az még jobb lenne.

19/f

Persze azt ne gondold, hogy nem lesz senkije amíg egymástól távol vagytok, bár lehet hogy tényleg nem lesz senkije.

2013. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen hosszú ideig senki sem várna.
2013. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

augtol jun??

az 10 honap

XD

2013. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha 18 körül vagy akkor igen, szerintem szakítsatok. Bőven lesz más, és egy ilyen hosszú ideig tartó távollétet nem élne túl a kapcsolatotok. Szerintem ha annyira jóban vagytok, akkor simán lehet hogy egyszer még összehoz titeket az élet, de így... szerintem csak szenvedés lenne belőle és előbb-utóbb eltörne a mécses vagy nálad, vagy nála.

Ilyen fiatalon teljesen felesleges elkötelezni magad majdnem egy évre. A kapcsolatnak pont az a lényege hogy ott van veled a párod amikor kell, amikor szükséged van rá , és fordítva, és akkor a szexről nem is beszéltem...

2013. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A helyzet úgy áll, hogy még mindig itt vagyok az USA-ban és várnak rám :) Még 4 és fél hónap :/
2013. jan. 22. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:

huhh akkor drukkolok! :D

Amugy en tuti szakitanek

19/L

2013. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is szakítanék..

19/L

2013. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerencsésnek érzem magamat :)
2013. jan. 22. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szakítanék. 3-4 év után jobban fájna azt mondani h nem leszek többé vele mint az h távol van. Az a baj ma sok emberrel h egy komoly és jó kapcsolatot is csak úgy eldobnának az első nehézségnél.

Szorítok nektek. A szerelem mindent túl él :D

2013. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!