Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most el kellene hinnem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Ezt most el kellene hinnem, hogy tényleg ennyire elfoglalt?

Figyelt kérdés

8hónapra járunk L25,F:38

Suli,meló,hobbik miatt vannak napok mikor nem találkozunk. A tegnapi is ilyen volt: reggeltől estig neki meló, utána tenisz, reggel korán kelt mert utaznia kell egy tárgyalásra. Nem alszunk együtt mert 5kor kellett kelnie és este 10körül ért haza.

Este tűkön ültem, várom hogy végre írjon whats. app-on.. semmi.. elkezdtem idegeskedni, hogy netalán valami baja történt, mert elég késő van és fáradt is lehet.. próbálom hívni nem veszi fel.. Majd éjfél után pár perccel ezt kapom tőle:"Ne haragudj, nincs semmi baj. Csak sok mindent kellett intéznem. Remélem jól vagy és jót alszol. Majd reggel írok.Jó éjt.:*"

Reggel írt üzenete: "Ne haragudj, de elég sok mindennel kellett foglalkoznom, és fáradt voltam.Remélem azért aludtál,és jobban vagy már, és tudsz ma tanulni.Majd jelentkezem most megyek"..Jogosnak érzem azt a feltételezést, hogy jelen állás szerint az életében valahol a 777. dolog és az utolsó senki helyén állok?


Mivel korábban ha a teniszezéssel végzett írt, és úgy általánosságban elég gyakran írogatunk egymásnak whats app.on.



2013. jan. 23. 09:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire hihetetlen, de lehet, hogy nem mindig rajtad jár az esze.
2013. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, nagyon figyelmes volt, és igenis gondolt rád. Lehet, hogy tényleg fáradt volt, mert ő is ember?
2013. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Itt semmi másra nem vagy jó-mint reprezentálni. Ennek a pasinak te nem érzelemből vagy.
2013. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem az az elvárásom, hogy mindig én járjak az eszébe.. csak tudod, ha korábban mindig írt pl. tenisznél mikor végez,mikor hazaér, vagy amikor meló után elindul és most semmi.. tudván, hogy mindig mellette van a telefonja, és ha jön valami üzi,email stb szinte azonnal nézni.. este 10 és éjfél között mit lehet intézni ami miatt képtelenség felvenni a telefont? Nem mellesleg tudom, hogy soha nem némítja le.Szóval olcsó kifogás, hogy nem hallotta...
2013. jan. 23. 09:37
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
En egyetertek veled, bizony elluldtem volna a pcsaba. 2-3 perce akkor is lehet az embernek telefonalni..
2013. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, hogy aggódtál miatta és jó lenne, ha elérhető lenne. A hangnem azért ne legyen számonkérő. De meg kell mondanom, nagyon hasznos, ha a felek egy kis személyes szabadságot hagynak a másiknak, és ebben mi nők nem vagyunk olyan jók.
2013. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

az esti üzit mindarra írta, hogy én szétaggódtam magam miatta, mert nem írt du.5 óta egészen éjfél utánig.

Azt hittem, azért nem írt,mert valami komolyabb baj tötént, mivel tudom, hogy szokott fáradt lenni, és olyankor az ember figyelmetlen, és este rosszabbak a látási viszonyok stb.. Nem tutujgatást vártam, de azt hogy visszahívjon igen.. mivel feltétezem látta, hogy kerestem, és tudja jól, hogy minden apróság miatt nem szoktam felhívni.. Mindezek fényébe 4sorral "intézett el" ezért vagyok kiakadva..

2013. jan. 23. 09:41
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
A pasi 38 éves. Ha eddig nem állapodott meg, akkor nagy valószínűséggel így is fog maradni, hiába van/lesz párkapcsolata. Egy ilyen embernek kell a szabadság. Abban a két órában az este lehet, hogy elment iszogatni, kiszellőztetni a fejét. Ha tudod, hogy régebben hogy viszonyult a nőkhöz, akkor tudsz következtetni. Oké, hogy nálad rózsaszín köd van, de kicsit láss a köd mögé is.
2013. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
TamasBori: Ha valaki, akkor én hagyok "mozgás-teret" szabadságot a másik félnek. Nem is élünk együtt.. mellesleg két melóm van és mellette egyetemre is járok, szóval megvannak a elfoglaltságai, de mindig szakítok rá időt, pedig sokszor könnyebb lett volna azt mondani, hogy fáradt vagyok.. az pedig, hogy ha látom, hogy ír whats.app-on sosem volt olyan, hogy 7 órán keresztül ne válaszolják rá ill. egy sort se írjak.
2013. jan. 23. 09:44
 10/19 anonim ***** válasza:
Véleményen szerint akkor is túlaggódod. Lehet, hogy este éppen zuhanyzott és azért nem hallotta a telefont. Utána meg már nem volt ereje beszélni. Én is szoktam olyan fáradt lenne, hogy már semmire nem vágyok csak, hogy bedőljek az ágyba. Rendes volt, mert legalább írt.
2013. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!