Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a feleségemet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségemet az egyik munkatársammal többször is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ártatlan csókkal indult az egész, aztán később több is lett. Sokszor az ágyban kötöttünk ki. De van egy feleségem, akit szeretek. De ez a másik nő egyszerűen elkápráztat minden alkalommal. Képtelen vagyok elhagyni őt is és a feleségemet is. Mit csináljak?
2013. jan. 23. 17:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Csinalj szilvasbuktat, mert azt szeretem.
2013. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ásd el magad!
2013. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Munkába menet elött vagy szexelj a feleségeddel, vagy verd ki (esetleg munka közben is). El fog maradni a kápráztatás. Talán tudsz normális döntést hozni.
2013. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Ha rágódsz rajta, akkor fejezd be a szeretői kapcsolatot. Ha a lelkiismeretedbe belefér, akkor csináld tovább.

Egyre vigyázz nagyon: a feleséged soha meg ne tudja! A legnagyobb őszinteségi rohamodba se mond el neki soha. (Ha kell indok, azt priviben elmondom.)

2013. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Valami van ami abban a másik nőben tetszik és a feleségedben és a kapcsolatotokban esetleg nincs meg. (intelektus, külső...stb) Ha rájössz mi az ami hiány, megpróbálhatod megbeszélni feleségeddel, hogy mire vágysz, és akár felélénkíthetitek a kapcsolatotokat. De erre neked kell rájönni...

A titkolózás egy darabig működik, de hosszú távon nem sok maradt még rejtve.

2013. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Várj!Máris csinálok neked hurkot a kötélre.:D
2013. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon csodálkoztam, hogy a sok álszent nem fedezte még fel ezt a kérdést. Csak egy válaszoló írja: "ha szeretnéd, nem csalnád meg". Piros kéz - nem igaz!

De hogy válaszoljak is, nagyon nehéz dolgod van. Nem hiszem, hogy megoldható, de nem tudod elkerülni? Ha a munkátokból adódóan folyamatos kapcsolatban vagytok és nem kerülheted el, akkor elég nagy bajban vagy. Ez egy teljesen más érzés, mint amit az ember az "állandó társa" iránt érez. Ezt nem bírják sokan felfogni. Ez csak a hormonok és a test játéka, de abban a pillanatban nincs más. Ilyenkor állatok vagyunk.

Szóval egy dolgot tehetsz, ha megteheted: drasztikusan megszakítani a kapcsolatot. Ha ez nem lehetséges, akkor már mindenképpen nagy bajban vagy, mert ha most erőt veszel magadon és abbahagyod a viszonyt, akkor sem biztos, hogy megúszod. Amennyiben olyan szerencséd lesz, hogy a másik fél belenyugszik, akkor talán megúsztad, de ha nem, akkor bizony borulhat a bili.

Viszont - mint az egyik hozzászóló írta - ha nem fejezed be, hosszabb távon szinte BIZTOS, hogy kiderül.

Egyébként gyerek van a házasságodból? Mert nem biztos, hogy élethoszig ragaszkodnod kell a feleségedhez, ha máris így jártál. Én nem akarlak válásra rábeszélni, de a megszokást sokszor tényleg összekeverjük a szeretettel.

2013. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

szerintem gerinctelen dolog megcsalni, főleg ha már házasok vagytok... én is házas vagyok de eszembe se jutna más férfival lefeküdni. taszít, mert nekem csak a férjem van mint férfi. mégpedig azért mert én őszintén szeretem


te viszont nem szereted a feleségedet ha ezt képes voltál megtenni vele. legyen bőr a képeden bevallani, és hagyni hogy a feleséged kidobjon, aztán boldog legyen egy olyan férfival aki valóban szereti és megbecsüli.


26/N

2013. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Abban igaza van a # 17-nek, hogy ilyenkor "állatok vagyunk". De azt tegyük hozzá, hogy nem mindannyian. Vannak olyan pasik, akik az ártatlan csókig sem jutnak el, mert valóban szeretik a feleségüket, vagy egyszerűen csak komolyan veszik a házassági fogadalmukat és elválnak mielőtt ilyen kis senkikbe ürítenének. Ha te viszont a gerinctelen ösztönállat fajba tartozol, akkor remélem, hogy hamarosan lebuksz, vagy a szeretőd többet akar majd és ő borítja a bilit. Gondolom annyi vér már nincs a pucádban, hogy a feleséged elé állj és elmond neki, mert csak akkor vagy FÉRFI, ha félredugásról van szól...
2013. jan. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%

Mi az, hogy "ártatlan csók"? Hogy a retekbe lenne ártatlan, mikor egy idegen nõnek adod, miközben otthon vár az asszony?

Az állatozást kikèrem magamnak. Gondolkodó EMBER vagyok, ès nem ösztönlèny.

2013. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!