Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom le rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom le rosszul vagy benne van hiba?

Figyelt kérdés

lassan egy éve együtt vagyunk a barátommal,akivel nagyon jól megvagyunk,egyedül egy dolog okoz folyton konfliktusokat,mégpedig amikor a barátaival megy "csavarogni" éjszakánként.

Hétköznap mindig arról beszél milyen jó lesz a hétvége,mikor együtt lehetünk..ő meg hétvégén elmegy..

Persze nem mindig,de engem zavar..többek közt azért is,mert az ő baráti köre olyanokkal van tele,akik lenézik a "normál" embereket csak az elit,nagyképű cicababákat részesítik előnyben.A barátai a háta mögött kibeszélik és kinevetik..az egyik "barátjának" a barátnőjével nekem is volt konfliktusom emiatt,hogy pletykál meg kibeszél még engem is,akit aztán tényleg nem ismer..

Nyáron is képes volt csak azért összeveszni velem,hogy elmehessen velük,ilyenkor fel sem hívott meg semmi,csak másnap délután.

Mondtam neki is,hogy nagyon jól tudja,hogy ez van,erre ő csak annyit szól,hogy nem érdekli..Most akkor melyikőnkkel van a baj?:/ 19/L ő pedig 25/F


2013. jan. 23. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ráadásképp az a lány sem különb,sőt..csak ők eljárnak a többi "fiúval" ezért ők jóban vannak,a lány egy 80-90 kilós kis nőcske..16 éves..és egyszerűen nem tudom felfogni,hogy jut eszébe egyáltalán belém kötni úgy,hogy nem is ismer..
2013. jan. 23. 17:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egy szép jövőre utal, fiatal vagy, szerintem keress mást. 18/f
2013. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyanez volt, csak idővel rájött, hogy milyenek is ezek a "barátok".. azóta inkább velem van, bár nem hinném, hogy ne vágyna mások társaságára is.
2013. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem,sajna ő engem néz hülyének..:( és nem fog rájönni egyhamar..vagy csak ha már késő lesz,mert én nem tudom velem van e bibi ,de nem tűröm ezt sokáig,hogy engem mellőz a "barátai" végett
2013. jan. 23. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!