Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ez a helyzet? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a helyzet? Csak lányok írjanak, és ha lehet olyan 18-25 korosztályból.

Figyelt kérdés

Eléggé bonyolult a kérdés, pedig a lényeg nagyon egyszerű: adott egy 25 éves ember nem kő bunkó sőt nagyon is jó fej illetve értelmes minden téren. Sportos alkat se nem vézna se nem kigyúrt állat, 189-190 cm 85 kg olyan Gerard Butler színvonal. Csak a szem és hajszín nem ugyanaz és persze az arcvonások.


A tényleges kérdés: jól látom és most itt elsősorban budapesti lányokra vagyok kíváncsi, hogy egyszerűen nem akartok még csak szemezgetni sem?

Nem hogy ismerkedni?

Mintha tök közömbös lenne számotokra az egész kapcsolat teremtés egy pasival. Nézelődök metron, villamoson, buszon mindenhol és semmi sem kontaktus.


Két lehetőség van: vagy ennyire nem felelek meg az igényeknek, vagy tényleg igaz a mondás, hogy minden nőnek csak 2 méter 120 kg-s állatok jönnek be.


Bocsi, hogy sokat írtam!



2013. jan. 23. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És velem miért nem akarnak szemezni a pasik?

A külvilág felé hiába mutatom, hogy mennyi önbizalmam van, hiába szép az arcom, hiába vagyok igényes a megjelenésemre, ha egyszer a 164 centimhez 97 kg vagyok! Lassan 1 éve senkim sincs, pedig nyitott vagyok, van egy csomó barátom, és mégsem.


(pajzsmirigyem miatt híztam meg, havi 1 kgt tudok csak fogyni - csak hogy elkerüljem a beszólásokat!)

2013. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Tudom, hogy az arcra mennek, de a hölgy csoporttársaim szerint és rokonaim szerint helyes arcom van. Persze a helyes nem mindenkinek helyes.


Szerintem a mai lányok a fent említett korosztályban egyáltalán nem is akarnak komoly kapcsolatot.

2013. jan. 23. 18:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Én budapesti lány vagyok, említett korosztályon belül és komoly kapcsolatban élek kb. 5 éve. Persze, hogy nem szemezek senkivel, mivel párkapcsolatban állok és nem nézegetek másokat. Másrészt ha egyedül lennék, se tenném, mert nekem az elég nehezen megy.
2013. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pedig én szeretnék komoly kapcsolatot, de hát nem jön össze...


26L

2013. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!