Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogyan zajlott a párod szüleivel való első találkozás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Kapásból letegeztem, megkérdeztem hogy van-e behűtve sör és hogy mi lesz a vacsora, mert ku.va éhes vagyok.
2013. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

A Ferenciek teren talakoztunk veluk a szokokutnal, ahol csaladilag csipegettunk kenyermorzzakat


mert mi, galambok igy szeretjuk

2013. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért is hittem, hogy normális választ kapok itt...
2013. jan. 23. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ahogy végig mentem a lakáson amig el nem jutottam a barátom szobájáig ők ott voltak köszöntem ők visszaköszöntek és mentem tovább be barátom szobájába. Ennyi volt. :)
2013. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Én már azelőtt ismertem asszony szüleit még mielőtt összejöttünk volna. A nővérével egy munkahelyen dolgozunk és így ismertem meg a szüleit.
2013. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egy hétvégére mentem a barátnőm szüleihez. Anyukája kicsit mogorva volt, kifaggatott az iskoláimról, a családomról, a melómról, igazából mind természetes kérdés volt, de nagyon darálta. A faterja hatalmas arc, első látásra szimpatikus volt, még azon az estén leitatott, de annyira, hogy széthánytam a garázsukat. Másnap hajnalban disznóvágás... soha nem voltam annyira másnapos, ráadásul egész nap itattak, ha nem ittam elkezdtek nyüzögézni. Egész hétvégén alig voltam a barátnőmmel, nem is szexeltünk, mert első éjszaka k.o. voltam, a másodikon meg korán kidőltünk. Alapjáraton jó élményként könyvelem el, későbbre az anyja is feloldódott :)


22/F

2013. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is egy hétvégére mentem, elég kínos volt, mert egyikünk sem túl nagydumás. Kaja közben időjárás-szintű dolgokról beszélgettünk, aztán meg a párommal beszélgettek, merthogy ritkán találkoznak.

Azóta kicsit többet beszélgettünk, de nem túl sokat.

2013. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gangbang volt az anjával beszélgetés helyett
2013. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
anyjával*
2013. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!