Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetetlen vagyok. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetetlen vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok,össze költöztem a barátommal 1 éve élünk együtt,a barátom üt ver,ideg beteg mindent szét ver,velem együtt kb 3 hete hogy nem dolgozom,mert az előző munka helyemen a boltot ki rabolták,azota nem találok semmi normálisakat,most találtam egy erotikus masszázs munkát,ez van sajna..:( Holnap kéne kezdenem,az a baj hogy kel a pénz a " barátom" hitelbe kaptunk egy 3d-s tv t amit ki kel fizetni jan 31 ig 200.000 ft,a barátom azt hiszi hogy dolgozom,muszály voltam ezt hazudni vagy különben kaptam volna a pofonokat.. muszály ki fizetnem nekem a tv-t igy sajna ezt a munkát elkel vállalnom,igy is mindig kérdezi na mikor lesz pénzed haaa de flegmán,meg hogy meg adtam már a bankszámla számomat,ha haza jön mindig ezzel idegel,hogy apukámtol tudtam kérni 20.000 ft ot..:S de oda is adtam neki,meg vettem neki cigit mindent,de semmi köszi..:( sokat cigizik,és már félek tőle..:'( sajna ha lesz is pénzem,azt a tévéjére kel áldoznom...:( tehetetlen vagyok,és félek tőle hogy mikor üt meg,vagy tör szét valamit,főleg ha nem kapok pénzt nekem annyi..:'(( tiszta lelki terror..

2013. jan. 23. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Költözz el!! Eddig miért nem tetted meg?
2013. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez nem kamu kérdés,sajna van ilyen
2013. jan. 23. 22:36
 3/9 A kérdező kommentje:
mert nincs hova mennem..senkim..:S
2013. jan. 23. 22:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Már én is unom, főleg, mert szerintem kamu.
2013. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nah pont ezért nem kell a legnagyobb alfahímet választani...


különben vmi rokon/barátnő?? semmi?

2013. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Apukádhoz miért nem mehetsz?
2013. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj egyedül. Még az is jobb. Szerzel melót, és kiveszel egy kis szobát.
2013. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menekülj...
2013. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22 évesen keress egy normális pasast, aki erősebb, mint a barátod, de veled gyengédebb...Van rá lehetőséged, ne húzd az időt, a barátod nem szeret téged, csak önmagát.
2013. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!