Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg taplóság vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg taplóság vagy csak én túlzom el?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges és szomorú voltam, a barátom próbált vigasztalni, ölelt, puszilt, nyugtatgatott, ilyesmi, de a vállam fölött bele-bele pillantott a tévéműsorba. Milyen ez már?!
2013. jan. 23. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te túlzod el.
2013. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Jobban érdekelte a tv. Nem túlzod el. Legközelebb kapcsold ki.
2013. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eltúlzod.
2013. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod az életben!
2013. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet valami érdekes ment ami érdekelte őt. Ezért ne b*szd már le könyörgöm. A szándék a lényeg nem? Valaki leszarja ha a barátnője rossz kedvű szal inkább örülj.
2013. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eltúlzod. Az én férjem is miközben épp megvigasztal, ha valami bajom van, közben a meccset is szemmel követi, keze a távirányítón. :D
2013. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ennél nagyobb bajod rényleg ne legyen soha.
2013. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hülye vagy :D
2013. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te túlzod el, ezt még nem nevezném taplóságnak.
2013. jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Emiatt szakítani?? Úristen, ne már... Az ilyesmit nem lehetne megbeszélni? Elmondod, hogy ez rosszul esett, legközelebb figyeld meg, hogy ha bajod van, csak rád fog figyelni, és tessék, probléma megoldva... nem lehet ilyenektől egyből megfutamodni!

21L

2013. jan. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!