Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbizhatok a páromba?

Figyelt kérdés
A férjem a munkahelyén lányokkal flörtölget, meg ő a lelki szemetes, ezért sokat veszekedtünk már az egyik lánnyal tel. Számot is cseréltek, lebukott azt mondja csak beszélgetnek. Én beszéltem egy volt kolléga nőjével ő azt mondja hogy akinél lehet hajtsa a sexet, flörtölget. Kérdőre vontam a párom azt mondta hogy igaz , azért csinálta mert sok volt a vita itthon, de nem csalt meg. Megbocsátottam neki újra kezdtük de félek hogy megint atver, hihetek neki? Vagy hogy viselkedjek vele nagyon szeretem. Teljesen kivagyok bukva állandóan ezen jár az agyam. hogyan további?
2013. jan. 24. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Komolyan, tőlünk kérded, hogy bízhatsz e a TE férjedben???? Nem tudom.
2013. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A veszekedésekkel hogyan álltok az újrakezdés óta? Nem kezdtek el ismét sokasodni?
2013. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azóta nem veszekedtünk megbeszéltük hogy újra kezdjük szépen elvagyok vele csak ilyenkor a rossz mikor dolgozik, telon beszélünk és. Mondja hogy nem beszélget olyanokkal. Megvaltozik.
2013. jan. 24. 00:36
 4/7 PT-Daniel ***** válasza:

Ha öszinten elmondana neked, hogy önerzetenek szüksege van ezekre a flörtölesekre es neha neha az ösztönei egy lepessel tovabb is hajtjak, vele maradnal KERDÖJEL.


Ha igen, akkor maris felesleges ragodnod ezen.


Ha nem fogadod el, akkor mit szeretnel csinalni? Allandoan ellenörizgetni vagy bizonytalansagban elni?

2013. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az általános tapasztalat szerintem az hogy ha egyszer már eljutott oda hogy hajtja a csajokat a munkahelyén akkor szerintem csak idő kérdése hogy megint azt tegye. Lehet hogy nem két hét múlva, hanem két év, de sajnos benne van a pakliban :/

Persze attól is függ hogy ez a flörtölgetés mennyire komoly, van e mögötte szándék vagy csak poén, mert az nem mindegy. Én is flörtölgetek, bókolgatok több kolléganőmnek, és ők visszaflörtölnek, de az egész csak vicc, semmi mögöttes szándék nincs. Nekik is van barátjuk, nekem is barátnőm. Viszont ha a férjed komolyan ilyeneken agyal, akkor valamit hiányol a kapcsolatotokból, vagy valamiből elege van, és csak idő kérdése hogy megint elege legyen, sajnos a vér nem válik vízzé, nagyon ritka hogy párok szakítás után újrakezdik, aztán varázsütésre minden megjavul. Sajnos egy idő után ugyanazok a problémák fogják felütni a fejüket amik alapból megvoltak és kiváltották a helyzetet.

2013. jan. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy elege lett a sok veszekésből ,és így máshol kereste a boldogságot. Nem tudom mi lesz de azokért a veszekedésért o is hibás volt. Az egyik reggel. Azzal jött haza hogy a kolléganője discoba hívta, egyik este felhív és elmondja hogy ugyan ezzel a csajjal készült egy kép ami túl összebujos lett ,én koveteltem a képet, hát majdnem elajultam. Olelgetős összebujos volt, azt mondta csak 1 kép csak nem érezte hogy ennyire közel van hozzá a csaj. Meg nem akkarta megmutatni mert tudta hogy ez lesz , amugy meg sem mondta volna csak a haverja húzta hogy kiteszi a face bukra. A végén kiderült ez hívta discoba és ennél iis hajtotta a sexet. A sexért könyörögnöm kellett heti 1 ért is. Persze hogy sok volt a vita.
2013. jan. 24. 07:17
 7/7 A kérdező kommentje:
enni tv-zni és aludni jár haza a családijával nem igazán foglalkozott.És az apláne amikor amíg ezeket csinálta akkor mineden nap sms-t küldott szeretlek szivecske. Amióta újra kezdtük 1 et sem ír. Csak teloba mondja. van egy 1 évés kisfiúnk is, a párom 26 én 31 vagyok, de nem vagyok csúnya, segítsetek , már 1 hete újra kezdtük de megint kezd úgy viselkedni pedig nincs veszekedés.hogy viselkedjek vele.
2013. jan. 24. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!