Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikre figyeljek egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikre figyeljek egy párkapcsolatnál, ha meg akarom tartani a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Megtaláltam "álmaim nőjét", aki egyszerűen pont ideális nekem. Egyelőre kedvel:D Hogyan tudnám "megtartani" hosszabb távon, hogy velem maradjon? Itt elsősorban azokra a hibákra gondolok, amik tipikus pasi hibák és és szakítási okok lehetnek. Mik ezek?
2013. jan. 24. 02:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
82%
Ne csald meg ez a legfontosabb! Ne hazudj,ne próbáld féltékennyé tenni, ha egyszerűen nem kedvel valakit azzal te se foglalkozz mert nagyon keményen vissza fog ez ütni a kapcsolatotokban :), Éreztesd mindig vele hogy őt szereted CSAK és SENKIMÁST. Szerintem ennyi :)) Sok sikert :)
2013. jan. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
33%

az első fél évben szigeteld el.

a leggyakoribb hiba,hogy sokan egyből leviszik a nőt haveri körbe dicsekedni vele,akkor amikor nincs meg a nő feltétlen szerelme,aztán egy hozzám hasonló jó barát meg lecsapja a kezéről a csajt.

ő hívjon többször.

sms-ben,emailban a válaszaid igen vagy nem.

üzenet csatázzon a barátnőivel.

élőben dolgozz.

havonta 1x csinálj neki vacsorát.

havonta 1x vidd neki ágyba a reggelit.

havi 1 közösségi program,mozi,vacsora,koncert.

2013. jan. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj! Élvezd, hogy a lány veled van, és Téged szeret!
2013. jan. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
44%
Mindig jó alaposan dugd meg és elégítsd ki a vágyait. Ha ez nincs meg csinálhatsz te bármit, előbb-utóbb elkolbászol mellőled.
2013. jan. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
73%

Sose hazudj neki! Soha, semmiben!

Sokat beszélgess vele, hallgasd meg a problémáit, élményeit és figyelj rá!

De ne hódolj be! Ne legyél papucs, legyél férfi! Aki mellett biztonságban lehet.

Röviden, tömören ennyi. De ha kérdésed van, akkor írj egy privátot. :)

2013. jan. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
45%

#6 - 4-es vagyok. Na mit szólsz én meg zöld kezet nyomtam a válaszodra :D. Rám ne haragudj. Szerintem jót írtál.

Fogalmam sincs, hogyan jutottál el a prostikig, meg az egyedül élésig a válaszomból :). Elég nyersen írtam le, de szerintem, ha egy nő nincs kielégítve hosszútávon szexuálisan egy kapcsolatban, akkor lehetsz te a legtökéletesebb társ egy idő után kiszeret belőled és elhagy.

2013. jan. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
65%
Ha jó veled a csók és a szex akkor nyert ügyed van. :)
2013. jan. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
76%
Mire, mire? Nagyon szeresd!!!
2013. jan. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt tanították és tapasztaltam is, azonkívül, hogy ne légy papucs, hogy éreztesd azért ,hogy szereted, de ne hitesd el vele, hogy már az Övé vagy. Nem szabad azt hinnie, hogy győzött teljesen, mert akkor oda a vadászösztön izgalma. És ezt nekem EGY LÁNY MONDTA. Bizony ők is vadásznak, és tényleg kevésbé fogod érdekelni ha a lábát nyalva szereted. JA. Légy férfi és normális, semmit se vigyél túlzásba.
2013. jan. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező



Ha jót akarsz magadnak, ezt a zöldséget amit itt nyomott némely pasitársad, azt elfelejted.

2013. jan. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!