Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves fiúk szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk szeretik a vagány, kicsit fiús lányokat?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy sportos, nem kétbalkezes, talpraesett. Követi az F1-et, WTCC-t, szóval lehet vele beszélgetni hasonló témákról, de ő maga is szeret vezetni, versenyezni pl gokartozni. Öltözködés, viselkedés, belső viszont nőies.

Az én tapasztalatom az, hogy legtöbben tartanak az ilyen lányoktól, pedig általában azt hangoztatják, milyen jó lenne, ha ilyen csajt találnának.


2013. jan. 11. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem a nőies nők jönnek be
2013. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A 30-as pasik is,legalábbis nekem bejön.
2013. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért, Te szeretnél nőies férfi mellett élni? Meg is válaszoltuk a kérdést.
2013. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Valamilyen szintig igen :)
2013. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem amíg egy nő tisztában van azzal, hogy nő és úgy is viselkedik, addig simán belefér, hogy szereti az olyan sportokat, amiket férfisportnak kiáltottak ki.
2013. jan. 11. 23:22
 6/16 anonim válasza:
A férfi ruhákban jársz, azzal a csajokkal elég gáz a utcára menni. :S Ha nőies ruhákban járkálnál akkor még nem is lenne rossz.
2013. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem kell kifordítani a szavaimat, leírtam tisztán, hogy mi a helyzet. Egy átlag lány, aki szereti a fiús sportokat. Attól még nem öltózködik férfiként, isten ments
2013. jan. 11. 23:25
 8/16 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem szeretem, de azért vagyunk 7 milliárdan a Földön mert van aki meg igen! :)
2013. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Mókusgyilkos ***** válasza:

ettől még nem leszel picit sem fiús :D

én pl rahedli olyan csajt ismerek [Emma: mire utalhat az h majdnem azt írtam az ismerek helyett hogy szeretek.. :D bigámiára vágyok ez egész biztos.. XD] aki szereti az F1-et és ettől függetlenül beszrás mi durván néz ki esélyibe :P

2013. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem értem, hogy minek ez a nagy elutasítás rögtön :)
2013. jan. 11. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!