Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akar. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve együtt vagyunk, én vagyok a fiú, és 2O éves. Két napja nem találkoztam a barátnőmmel, mert délután meló, délelőtt pedig beszélgetni akartam anyummal, nem jött össze. Ma ki akartam menni hozzájuk, de anyum reggel azzal ébresztett, hogy takarítani kell. Ezért lemondtam a találkozót, mennék holnap, ő viszont azt mondja, hogy anyum zsarol engem, ellenzi a kapcsolatot, csak magának akar stb. Szakításon gondolkodik, mert hogy én nem teszek ezek ellen semmit. Azt mondta, hagyjam békén, sosem vagyok ott, mikor szüksége lenne rám.
2013. jan. 24. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát haver a nők már csak ilyenek , 3 napig nincs tali és már a 3. világháborút tervezik. Vagy papucs maradsz vagy visszafordítod a fegyverét, és megmondod neki hogy fordított eseten te is megértő lennél.
2013. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha meg hidegen hagyja akkor ennyit ért, hogy nem tartja tiszteledben a szüleidet ^^
2013. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az édesanyád máskor is keresztülhúzta a számításaidat? Értem ezalatt, hogy miatta nem valósult meg a találkozás?
2013. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó, azért ez tényleg nem az első eset, sok a gond itthon.
2013. jan. 24. 10:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van abban valami, amit a lány mond.

Takarítás miatt otthon tart és nem először?

Tőlem is reppennél, ha 20 évesen ezt csinálnád.

2013. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha már többször volt ilyen, akkor lehet, hogy nem ártana elbeszélgetned anyuddal! Kérdezd meg tőle, mi baja van a barátnőddel, mert nagyon úgy tűnik, hogy valami nem tetszik neki. (Nem véletlenül kérdeztem rá, hogy többször előfordult-e már, hogy megakadályozta a "randit".)
2013. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem direkt csinálja. A barátnőm meg eltúlozza a helyzetet.
2013. jan. 24. 10:37
 8/15 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem túl megértő,édesanyád meg akaratlanul is mindig keresztbe tesz.Tehát két tűz között állsz.Próbálj a lány lelkére beszélni,magyarázd el Neki,hogy lehetne kicsit megértőbb,anyukádnak meg persze segíts,amiben tudsz,de mondhatsz azért néha nemet is.
2013. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a válaszolok között kinek vannak gyerekei.

Nem tudom én nem szoktam behatárolni őket, hagyom őket élni. Vannak ilyen szülők. Egyedüli gyerek vagy? Ott szokott ilyen még előfordulni. A másik ha a gyerek mondja menne valahova, akkor elengedem. Majd én megcsinálom. Szóval ilyenek nálunk nem szoktak lenni.

2013. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi létemre megértem a csajt. Ebből én is hasonlókat szűrnék le, ugyanis valóban nem úgy nézel ki, mint akinek számít, hogy találkoztok, vagy sem. Ahogy mondtad is, nem ez volt az első eset, így nem is feltétlen eltúlzott a reakciója sem. Én sem szívesen lennék olyannal, aki 20 évesen nem tudja összeegyeztetni a családot a párkapcsolattal.


Tegnap lemondtad a találkozót, mert beszélgetni akartál édesanyáddal, akivel együtt laksz, és meló után is beszélgethetsz vele, vagy pl a mai takarítás közben is megteheted. De nem, te azonnal dobod a csajodat, ha anyud elvakkantja magát, és eszedben sincs más alternatíva után nézni. Egyértelműen látszik, hogy édesanyád mögött messze kullog a csajod a fontossági listán, és szerintem teljességgel igaza van, ha ezért szakítani akar veled. Nekem ez a véleményem, bocs.

2013. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!