Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy a barátom minden feltett kérdésre azt válaszolja, hogy nem tudom?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy így már nem is szeretek vele annyira beszélgetni. Nagyon szeretem, de félek, hogy egyszer a kommunikáció hiánya miatt fog tönkremenni a kapcsolatunk. Már mondtam neki, hogy szeretnék vele többet beszélgetni,de nem nagyon tudok, mivel mindenre csak azt válaszolja, hogy nem tudja. Erre azt mondta, hogy megváltozik, de eddig még nem vettem észre semmi változást.
2013. jan. 24. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vége a kapcsolatodnak.
2013. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít, mert a te barátod. Ha az én csajom lenne, akkor zavarna.
2013. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem a "nem tudom" időszakom 14 éves koromba volt. De akkor még nem pasiztam csak 20 után.
2013. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, sztem csak fáradt, vagy nagyon lefárasztod azzal, hogy sokat beszélsz. Sztem jól csinálja, hogy csak akkor szólal meg, ha kell, mi pasik ilyenek vagyunk általában. Nem szeretünk csacsogni. Vagy nem tudom....
2013. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen világtalan faszok általában repülni szoktak. Ennek is sejthető,hogy eléggé limitált már az ideje....Annyiból jóm,hogy ki nem oktat. Nem egy okostóni.
2013. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
qrvára nem érdekli miről beszélsz ... a hosszú házasság titka, nem szól vissza, te meg csak mondhatod ami eszedbe jut
2013. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát ebbe a hibába estbem bele énis, kifogsz így szeretni belőle.
2013. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Összeilletek. Öt meg a te kérdéseid idegesitik. Valahogy' nem igazi ez a kapcsolat, hiába irod, hogy nagyon szereted.
2013. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az idegeimre menne az ilyesmi.Szerintem nem szeret különösebben. Ha szerelmes egy pasi, még a legkevésbé beszédesen is érzed, hogy érdeklődő, kíváncsi és reagál rád. Ez a pasi egyszerűen érdektelen az irányodba meg mindennel ami veled kapcsolatos.
2013. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok,hogy a barátodnak ez a beszélgetési szinvonala,hogy "nem tudom"...megváltozni meg nem fog...
2013. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!