Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy a barátom minden feltett kérdésre azt válaszolja, hogy nem tudom?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy így már nem is szeretek vele annyira beszélgetni. Nagyon szeretem, de félek, hogy egyszer a kommunikáció hiánya miatt fog tönkremenni a kapcsolatunk. Már mondtam neki, hogy szeretnék vele többet beszélgetni,de nem nagyon tudok, mivel mindenre csak azt válaszolja, hogy nem tudja. Erre azt mondta, hogy megváltozik, de eddig még nem vettem észre semmi változást.
2013. jan. 24. 13:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Beszéltek itt hülyeségeket. Látszik, hogy nők írnak tanácsot nőknek! Egyszerűen nem kell mindig beszélni, egy pasi nem szeret állandóan fecsegni. Nekem az exem állandóan az agyamra megy, de sokszor még most is, ha találkozok vele. Csak mondja, mondja és mondja, én meg már nem is figyelek rá, aztán kérdez valamit és mit mondhatnék, minthogy : Nem tudom!, hiszen nem is figyeltem...

Sétálgassatok és úgy beszélgessetek, jobban fog rád figyelni, vagy nézzetek együtt filmet, mozizzatok, vacsizzatok együtt, menjetek el korcsolyázni, stb..., sokszor ezek többet mondanak

2013. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves 11-es, lehet, hogy neked nem fontos beszélgetni, mert nem tudsz 10 összefüggő értelmes mondatot elmondani, de nem magadból kéne feltétlenül kiindulni:)
2013. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A magam részéről akkor beszélek ha van mondavaló is mögötte. Az hogy Gizike milyen sálat viselt aznap, vagy mi volt az aktuális szappanoperában este, az nálam nem esik bele a mondanivaló kategóriába.

Bármilyen értelmes témáról szívesen beszélgetek órákig is akár.

35 F

2013. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerinted is tök durvi volt tegnap a barátok közt?

:DD

2013. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Drága 12-es! Lehet, hogy te egy majom vagy és gyanítom, hogy még nő is, de próbáld meg értelmezni a mondatokat és nem kifordítani a mondanivalójukat, így nem kell feleslegesen írogatnod!!!
2013. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!