Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd eldurvulni a helyzet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd eldurvulni a helyzet. Nagyon bunkók vagyunk?

Figyelt kérdés

Nemrég vége lett a párkapcsolatomnak. A volt barátomnál maradt még pár cuccom,amit anno kölcsönadtam,de van olyan is,ami nevelőanyukámé,úgyhogy valamit nem is miattam kéne visszaadnia,és nem hajlandó visszaadni ezeket. Egy ideig lerázott azzal,hogy most sz@r az idő,nincs kedve lehozni,vagy hogy otthonhagyott valamit,majd hozza másnap,mára meg már el sem tudom érni. Tartozik is nekem nem kevés pénzzel,erre már majdnem keresztet is vetettem,de most nevelőanyukám marha pipa lett és be akar keményíteni. Ugyanis ő egy bankban dolgozik,ahol kedves exemnek van egy kisebb összegű hitele,amit már rég be kellett volna,hogy fizessen,de eddig még valahogy megúszta a behajtást. De most,hogy ennyire nem korrekt,nevelőanyum beszélt vele,hogy vagy visszahozza a cuccokat,valamint adja vissza a neki kölcsönadott pénzemet(50.000 Ft,amit tudok is bizonyítani,a többiről lemondtam,pedig legalább duplájáról van szó),vagy megsürgeti a behajtókat és akkor nagyon rosszul jár. Egyébként volt egyszer,hogy egyik tartozását rendezni akarta volna felém,de aztán "véletlenül" inkább elitta...Csak egy kis ízelítőként említeném ezt meg a jelleméről. Egyáltalán nem akartam,hogy idáig fajuljon a helyzet,de mivel semmiben sem volt partner,azaz minden nála maradt értékemet és a pénzemet "le akarta nyelni" és nem volt hajlandó normális keretek közt lezárni a dolgokat,egyszerűen nem tudok mit csinálni,nem hallgat a szép szóra,és már meguntam a könyörgést,mert eddig majdhogynem ezt csináltam. Még ha gazdagok lennénk és felvetne a pénz,akkor nem érdekelne annyira a pénzem,de így nem tudom folytatni a jogosítványomat se,mert nincs meg a rá való,szüleim meg nem tudnak segíteni. Holnap már elvileg hozza a cuccaimat és miután kiidegelt,mondta,hogy valahogy összeszedi a pénzt... Kicsit félünk is,hogy bántani fog,mert kapcsolatunk alatt többször megvert,de sajnos csak egyedül leszek itthon,de legalább ezt a részét letudom a dolgoknak mihamarabb. Lehet,hogy zavaros a szövegem,de most tiszta ideg vagyok,bocsi:/


Tudom,hogy nekem van igazam,meg mindenki mondja is,hogy ne érezzem magam emiatt sz@rul,de mégis annyira bánt,hogy idáig fajult a dolog:(

Ti mit tennétek az én helyemben? Helyesen cselekszem/ünk?

Én 22 éves lány vagyok,a volt barátom 24.


2013. jan. 24. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén szólva fogadnék két keménykötésű egyént a tartozás egy részéért és elmennék személyesen hozzá. Aztán fogni és vinni mindent, amit csak lehet...
2013. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Helyesen és teljesen jogosan cselekszel, amit kölcsönadtál neki, az akkor is visszajárna, ha te lennél a Rockefeller. Viszont nem ajánlom neked, hogy egyedül legyél otthon, valaki legyen ott veled, valami fiú ismerős, rokon, bárki! Vagy akár lány/ok, mert ha egyedül leszel tuti bántani fog!
2013. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szólj legalább egy, ha nem két ismerősödnek, akik holnap ráérnek elmenni hozzád arra a fél-egy órára, amíg az ex is tiszteletét teszi nálatok. Ha van erősebb testalkatú fiú ismerősöd/barátod, őt is áthívhatod segíteni, meg ha már ott van, adhatna egy kis fejmosást a drágának.


Semmiképp ne egyedül várd holnap!

Ha már vert meg, most is megteheti, ne viseld el ezt!

Az ilyen szorult helyzetekre vannak a barátok, ismerősök.


Szerintem még olyannak is szólhatsz, akivel nem legjobb barátok vagytok, csak beszélőviszonyban (pl. volt osztálytárs)

2013. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem is akarom én azt elviselni,hogy na még egyszer utoljára elverjen,majd megpróbálok szólni 1-2 barátomnak,hátha ráérnek holnap. Álmaimban sem gondoltam volna,hogy ez lesz a vége,kezd olyan lenni az egész,mint valami harmadosztályú szappanopera:( Amíg együtt voltam vele,tudtam a lelkem mélyén,hogy semmirekellő és nem tud a pénzzel bánni,mondhatnám élősködő,de hogy ennyire jellemtelen,lelkiismeretlen legyen...

Köszönöm az eddigi válaszokat! Kicsit megnyugodtam,mert már szégyelltem magam,hogy ilyen nagy cirkuszt bevállalok. Csak hát máshogy semmire semmi reakció:S

2013. jan. 24. 15:34
 5/8 A.Romanov ***** válasza:
Helyesen cselekedtél, de semmiképp se legyél otthon egyedül. Nincs kedvem holnap azt a hírt olvasni, hogy halálra késeltek egy 22 éves lányt... Hívd át 1-2 barátodat, mindenképp!
2013. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Problem? ***** válasza:
Találkozzatok nyilvános helyen ennyire egyszerű.Pénzre meg keresztet vethetsz.
2013. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted. :D
2013. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na,túléltem a találkozást,nem itthon vártam,hanem bementem a városba és ott futottunk össze. Egész normális volt,úgyhogy most meginogtam magamban picit,mert már éppen úgy éreztem,hogy túl vagyok a szenvedésen. De most,hogy kedves volt,meg mondta,hogy még soha semmit nem bánt még így meg az életében(mármint hogy elhagyott),annyira szomorú lettem:( Na mindegy,legalább a cuccaim visszakerültek és meg is beszéltük,hogy havonta fizeti vissza a pénzemet.
2013. jan. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!