Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék a véleményetekre! Arra gondoltam vennék a barátnőmnek egy autót (2011-esBMW-t)! De nem szeretném ha csak a pénz miatt lenne velem! Megvegyem neki vagy ne?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

attól függ mióta vagytok együtt..

de inkább nekem vedd meg. :D

2013. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nueleth ***** válasza:
Ezt szerinted ki veszi be?:D
2013. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy normális nő ilyen ajándékot el sem fogad-itt kezdődik..
2013. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

-.- Bocs, de neked kell tudnod, érezned, hogy szeret-e, szeret-e ha nem költesz rá (amint látom) nagyon sokat és nagyon jó ám hogyha ezt feltételezed a barátnődről....Biztos nagy lehet a bizalom....

Az is tök jó hogy tőlünk kérdezed hogy vegyél-e vagy sem...

2013. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha normális a barátnőd, akkor valószínűleg vérigsérted vele, mert soha többé nem lesz lehetősége bebizonyítani, hogy nem csak a pénzed miatt van veled.


Ha elfogadja, akkor csak a pénzed miatt van veled. :(

2013. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne vegyél autót a barátnődnek. Még a feleségednek se. Inkább vidd el ide-oda. Ha kell nektek egy közös kocsi, vegyétek meg felesben, aztán ha szakítotok, akkor aki viszi a kocsit, a másik részét pénzben odaadja, vagy pedig ha sokat értéktelenedett azóta, akkor eladjátok és feleztek.
2013. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nos ha ez nálatok alapvető probléma,h nem tudod miért is van veled pontosan akkor nem kellene rögtön egy autóval kezdeni.

Nekem is vett már a párom nagyon drága ajándékot,fel sem merült benne soha,hogy a pénzért vagyok vele.

2013. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem vennék neki autót. Magamnak vennék még egyet és azt használhatja, az azért mégse az övé, csak hajtja.
2013. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a barátnődet, de én személy szerint nem örülnék neki. El sem fogadnám. Nem fogadok el olyan ajándékot, amit nem tudok viszonozni. És azért se fogadnám el, mert ez túl drága ajándék, kicsit úgy érezném, mintha ezzel "megvettél" volna, és tartanék attól, hogy pl. egy veszekedés alkalmával azt kéne hallgatnom, hogy bezzeg te vettél nekem egy kocsit...Meg egyébként is, majd megveszem én magamnak, ha lesz rá pénzem. Ha nem, akkor meg így jártam, ilyen az élet. :) 24/L
2013. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzá szólást.Lehet hogy tényleg túlzás lenne,nem tudom!Csak azért gondoltam egy autóra mert most tudnám megvenni.Örököltem egy lakást amit nem rég eladtam és annak egy részéből gondoltam!
2013. jan. 20. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!