Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha zavar amikor a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha zavar amikor a párom az exérő beszél? Vagy normálos?

Figyelt kérdés
Egyszerűen olyan rossz érzés..én soha nem hozok fel előtte semmi ilyesmit.

2013. jan. 24. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, de az igen, ha beszél róla. Úgy tűnik még nincsen rajta túl... Ebbe bele kell törődnöd. De azért ajánlatos lenne elbeszélgetni vele erről, hogy téged zavar, és fejezze be.
2013. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mutogatja nekem a képét meg ilyenek.Ez normális?:(
2013. jan. 24. 21:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy jön át,mintha fel akarna vágni vele.Nem tudom,de én ahogy összejöttünk automatikusan "töröltem a régi fájlakat"
2013. jan. 24. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha a párom elkezd az exről beszélni valami téma kapcsán előhozza. Meg amikor úgy emlegette, a volt asszony... Na mondom, most meg én vagyok az asszony? Beálltam a sorba tök úgy éreztem ezzel. Lehet én vagyok túl érzékeny, de én sem hozom fel neki akkor sem ha tudnék az exel kapcsolatban mondani valamit az aktuális témához. De majd már megteszem én is ha ő is. Meglátjuk neki tetszik e a példálózás. :)
2013. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én is azt fogom tenni,lássa,hogy mennyire szarul tud esni.Igen,én is igy érzem magam,mint aki beállt a sorba,pedig csak rövidebb,néhány hetes kapcsolatai voltak,mégis annyira fontosnak tartja felhozni.
2013. jan. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!