Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít valamit a szegénység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit a szegénység?

Figyelt kérdés

Eléggé szegény lány vagyok. Ez gyakran feszélyez a fiúkkal való ismerkedés során. Ezen kívül semmilyen problémám nincs magammal. Figyelek arra, hogy ne legyek lepukkant, igyekszem divtosan öltözni. Dolgozom is, de a suli mellett nem érek rá teljes munkaidőben.

Nem is magától az ismerkedéstől félek, hanem attól, hogy később kiderül-komoly kapcsolat esetén-hogy mennyire nincsen semmim. Gyakorlatilag semmim sincs, ami egy mai átlagos fiatalnak természetes. Riasztja a fúkat, férfiakat a szegénység?

előre is köszi a válaszokat


2009. máj. 29. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján nagyon értelmesnek és intelligensnek tűnsz, az pedig, hogy dolgozol suli mellett, szorgalomra vall. Ezek után szerintem főleg nem zavar egy pasit ez, akit pedig igen, azzal ne is törődj, nem érdemel meg Téged!

Tartsd meg a belső értékeidet, tudod van a mondás, hogy bármit elvehetnek Tőled, de azokat nem...!

2009. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít hogy szegény vagy vagy gazdag a lényeg hogy talpraesett kedves legyél és igényes.
2009. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Nemtudom,bevallom őszintén,hogy engem zavarna..

Bár ha jobban belegondolok,akkor ha igazán szerelmes lennék beléd,akkor megadnék neked mindent,segítenélek,szeretnélek,de ehhez igen csak nagy szerelem kellene!

A szorgalmad az példaértékű és tégy azért hogy tovább tudj tanulni,ne menjen a munka az iskola rovására! 19 éves fiú

2009. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Igaz, először a külsőt nézem. De a külső számomra nem azt jelenti, hogy milyen ruhája van az illetőnek, hanem az arcát nézem. Ha bejön, akkor az után jön a belső. A ruházat nekem nem számít. Ha valakit szeret az ember, akkor az jóban, rosszban, szegénységben, gazdagságban. Ha valóban szeret, akkor szegényen is szeretni fog. Ha szegényen nem fog szeretni, akkor valójában sem szeretett.

A pénz adhat külsőt, de belsőt nem.

Tehát, a pénz adhat menő ruhát, de belső értékeket nem.

2009. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
23:48-as egy 16 éves fiú
2009. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít. Értelmes embernek nem. A nagyképű trendyboyoknak akik alá odabasszák a kocsit azokat lehet igen. De ezek között is van normális. Szóval a lényeg, hogy ha valaki szeret igazán meg ha nem ilyen bunkó paraszt akkor nem zavarja. Az se, hogy esetleg neki van már kocsija neked semmid. Én is azt hittem, hogy barátnőm zavarni fogja, hogy ők azért inkább úgy jobb módú család, nem az, hogy gazdag de kertes ház kocsi márkás cuccok. Én meg márkás cucc de csak magamnak veszem spórolok. Szóval így félek mindig attól, hogy nem zavarja e és nem. Ajándékba is van, hogy ő nagyobb értéket ad nekem rossz, hogy nehogy zavarja de leszarja mert szeret. Sokat írtam de szerintem kiveszed a lényeget:)Ja és nekem a semmitől is kevesebbem van!
2009. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
neked nem hátrány nem ugy mint nekem 18/f
2009. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Amikor megláttam a kérdésedet kapásból ide kattintottam, mert nekem előszöris az jött le a feltett kérdésből és az alcímből is hogy egy nagyon értelmes ember vagy és rögtön úgy éreztem, hogy ha ez alapján kéne választanom 100 nő közül biztos téged választanálak :) Szerintem amíg ápolt vagy addig senkit nem érdekel, hogy mennyi pénzed van, sokak szemében ez azt is jelentheti, hogy nem egy elkényeztetett k_rva vagy, hanem valószínűleg egy értékes belsővel rendelkező lány. Ha szóba is kerül, soha ne szégyelld, ez nem az a kategória, ami miatt rosszul kéne érezned magad. Nagyon sok sikert kívánok :)
2009. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És nem a "szegényebb" rétegből kerültem ki - előző voltam
2009. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Fiúknál hátrány... Lányoknál, ha divatos tud maradni, akkor nem.
2009. máj. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!