Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, tönkreteszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, tönkreteszi a barátom excsaja az életem?

Figyelt kérdés
A barátomnak volt 3 évig egy másik barátnője.A csaj sokáig nem akart békén hagyni,nem birta elviselni,hogy a pasi engem választott.Szószerint tönkretette az életemet.Szerintem a csaj kész idegbeteg.Szeretném megtudni,hogyan rázzam le örökre azt a csajt,hogy többé ne kavarjon bele az életembe és ne akarja mindenképpp visszakapni a pasit?!
2009. szept. 1. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A pasidnak kéne leállítani, te igazából semmit nem tehetsz. Ha látja rajtad, hogy foglalkozol vele, mégjobban rátokrepül. Egy szerelmes nő, akinek ráadásul "elvették" a pasiját, nem ismer se istent se embert...
2009. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, a pasidnak kéne leállítania. mond meg neki h tegyen vmit, mert ezmár neked sok.
2009. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És amúgy hogyan történt az egész???Beléptél a szerelmesek életébe és elcsábitottad a pasit????Vagy hogy????Vagy szakitottak és osztán léptél a pasi életébe?????Hmmm???
2009. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
b@zd meg
2009. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy történt, hogy a pasi amikor megismert engem,akkor még együtt járt a másik csajjal. Közben a pasi belém szeretett. Amire megtudtam,hogy barátnője van, arra már annyira megszerettem én is, hogy nem tudtam lemondani róla. Persze eleinte próbáltam eltávolodni a pasitól, ugyanis sajnáltam a csajt, de a pasi keményen hajtott rám. Aztán idővel már nem is akartam tőle elszakadni. Rájöttem, hogy az a csaj nem érdemli meg, szenvedjek, csak, hogy ő boldog tudjon lenni. A pasi persze ott hagyta értem. Nem is csodálkozok, hisz azt mondja, hogy szégyellt megindulni vele az utcán. így most a pasi már 3 éve velem van,de a csaj most se képes felfogni, hogy ő már nem kell. Sokszor kitalált olyan meséket, hogy ő bizony titokban úgyis együtt van a barátommal, de nem hiszek neki és látom, hogy ez nagyon idegesíti.:)))
2009. szept. 2. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte gondoltam hogy te szedted szét őket....!!!Hát én se nyugodnék bele,ha a barátomat elszeretné tőlem egy másik csaj!És neaggodj én is tönkre tenném az életedet,mert ilyen ringyók megérdemlik!Nem szép dolog elcsábitani más pasilyát!!Te neked hogy tetszene ha veled csinálták volna ugyan ezt???Szerintem bele se tudsz gondolni,mert ilyenek ezzel nem törődnek!Csak az a fontos,hogy ők legyenek boldogok...!!!Ne aggodj ha velem probálnád ezt csinálni én nem csak kitalálnák dolgokat!Hanem minimum az intenzív osztályra küldenélek.........!!!És ne siránkozzál itt mert megérdemled azt amit kapsz!!!!!
2009. szept. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!