Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam fel a témát, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam fel a témát, hogy össze akarok vele jönni? (bonyolult sztori, de lent leírom)

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel tavaly óta beszélek,találkoztunk is már többször,és bejövünk egymásnak.Múltkor írta,hogy döntsem el mit szeretnék.2 hétig gondolkodtam rajta,most jutott eszembe,hogy jobb lenne,ha összejönnék vele,mert ha nincs velem,nagyon hiányzik,és szeretek vele beszélni.Hogy hozzam fel a témát?Nem akarok túl nyomulós lenni,de még is hogy kezdjek bele?Értelmes válaszokat:)
2013. jan. 20. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán úgy, hogy "szeretnék veled beszélni, mert gondolkoztam kettőnkön és..."

Ez annyira nehéz lépés?

2013. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eléggé:)
2013. jan. 20. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Mond azt neki,hogy:

kérdésedre a válasz,jöjjünk össze.

2013. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha lehet, ezt ne neten keresztül beszéld meg vele. :)
2013. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te komolyan 2 hétig várattad? Hát először is egy bocsánatkéréssel kezdd, szerintem 14 napja nem aludt. Aztán mondd meg neki, hogy gondolkodtál a dolgokon, ezután elmondod neki mit érzel és hogy meg kéne próbálnotok
2013. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a bonyolult részt nem írtam le

azért gondolkodtam idáig,mert ő májusban elmegy külföldre,4 hónapra,dolgozni.A tesójával.És azt írta,hogy csak addig szeretne velem lenni,amíg ki nem megy,mert nem akar engem váratni 4 hónapig.

2013. jan. 20. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd le neki, hogy van egy problémád... ki szeretnéd magadnak sajátítani... és bízol benne, hogy nem ellenkezik :)
2013. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
what? milyen logic ez?
2013. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!