Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok. Nem volt legelőször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Nem volt legelőször fura amikor a barátnőtöket smink nélkül láttátok? Ugyanúgy tetszett akkor is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 00:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem hord sminket úgyhogy nem....
2010. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Ja, kiderült, hogy a szomszéd fia-
2010. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ok. Az ilyen válaszokat hagyjuk.
2010. júl. 12. 00:15
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

hát én a barátnőmet teljesen természetes állapotában ismertem meg, és úgy is nagyon szép, bájos arca van, és sosem sminkel, szóval én nem lepődöm meg, ha smink nélkül látom :D

amúgy azt tapasztaltam, hogy inkább a csúnya lányok sminkelik agyon magukat, a szép lányok nem annyira érzik a késztetést. szóval ha egy csaj nagyon le van vakolva, az már gyanús

2010. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
00:15! :) Naggyon nagy vagy! :)
2010. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
szerintem azért vicces volt .. :) én ugyan lány vagyok, de ha jól emlékszem, nem botránkozott meg a barátom amikor előszőr látott smink nélkül. Sőt, neki tetszett is. De mit értünk "smink nélkül" alatt ? Se alapozó, se korrektor, se púder, semmi ??
2010. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Smink nélkül annyi, mint semmi. se szemceruza, de szempillaspirál, se semmi.. natúr..:D
2010. júl. 12. 00:18
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez a kérdés attól függ, hogy alapjáraton milyen a lány. Ha csúnya, akkor nyilván nem tetszik smink nélkül, ha viszont alapba szép a lány, akkor smink nélkül is tetszik. Szóval erre nincs általános törvény.
2010. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
hiába válaszolják itt azt, hogy ugyanúgy tetszettek a srácnak, mert lehet ők szépek, ezért tetszettek. de ha a kérdés egy csúnya lányra vonatkozik, az nyilván nem fog annyira tetszeni...
2010. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés
2010. júl. 12. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!