Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kell ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Kori pályán voltam és volt egy nagyon helyes fiú és ahányszor elment mellettünk rámnézett és mosolygott! :) Ez most mit jelentett? És ilyenkor beszélnem kéne vele? Mert még a nevét se tudom.. :(( Esetleg máskor mit csináljak?
2013. jan. 25. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamit enni kéne.
2013. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is pont így jártam a múltkor ... ment mellettem és mosolygott :) aztán amikor elestem fel akart segíteni, de elutasítottam (nem azért mert nem tetszett, hanem mert nekem úgy sokkal rosszabb felállni...) na mind1, utána már nem jött oda hozzám :/


ha legközelebb ilyen lesz, biztos elfogadom a segítséget még ha el is csúszok megint :)

2013. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 klárika. válasza:
mosolyogj te is rá hogy tudja neki is tetszel.így talán merni fog kezdeményezni, de ha nem teis megteheted :))
2013. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!