Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma összejöttem egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma összejöttem egy sráccal, de anyukám még mindig a volt barátom mellett pártol. És anyukámnak nem szimpi az új barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az előző barátommal nagyon jó volt a kapcsolatuk,és anyukám még mindig mellette pártol.Azt akarja,hogy béküljek ki vele.De én már nem akarom,mert 2x eljátszotta az esélyeit.Ma összejöttem egy sráccal,velem egy idős,elmeséltem anyukámnak,és itt hőzöng mellettem hogy ide hozzánk nehogy felhozzam,stb.Nem hogy örülne hogy elmondtam..
2013. jan. 25. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyucinak megvillantotta a pénztárcáját a volt barátod. Nehezen feledi.:D
2013. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Ha kiskorú vagy, hallgass anyádra. Ha nagykorú, akkor ne.
2013. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 -=Koldus=- ***** válasza:

Sz@rd le. Én is azt csinálom. Anyáméknak sem szimpatikus a barátnőm. Ha Te szereted azt a srácot, ne törődj mások véleményével, még ha az anyukádról is van szó...



Vagy lehet az előző pasid titokban anyáddal is jól el volt...

2013. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anyukád majd le is fekszik helyetted vele. Kívánj neki sok szerencsét,ha már annyira jól tudja mi a dörgés.
2013. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ezeken a kommenteken jót röhögtem.Köszi,feldobtátok az estémet.

15 évesek vagyunk egyébként.Az előző barátommal azért szakítottunk,mert irogatott más lányoknak,stbstb.kétszer is eljátszotta az esélyt.anyukám onnan ismeri,hogy barátnőjének a fia.

2013. jan. 25. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak, ha ennyire kedveli járjon ő vele.
2013. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kettes te mekkora IQ bajnok vagy :D leírta hogy azért hagyta ott mert a barátja kihasználta, ehhez hogy jön az hogy jó kapcsolatot otthagyott meg hogy viszket a p*csája? :D vagy talán te vagy az anyuka? xD

kérdező mondd meg anyádnak hogy járjon vele ő majd őt is jól átveri kihasználja xD

2013. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mondtam. de anyának van férje:D meg amúgyis nagy a korkülönbség.
2013. jan. 26. 07:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ribanc vagy remélem jól átbasz ez a srác....anyudnak van igaza..... Fa...ról...fa...ra mentek ennyit értek :D
2013. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
amíg ő ad enni, azt csinálod, amit mondd ha nem meg húzhatsz a híd alá a drága új barátoddal, majd meg fogtok élni....semmit se tudtok az életről idióták :D
2013. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!