Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srác, ha összejött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác, ha összejött egy lánnyal, kb mennyi idő után lesz szerelmes?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tudnám mit jelent nálad az, hogy összejött...
2013. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ma 20:40

ma 20:42

ma 20:45


Ezt meg honnét a francból vettétek?!?!?!


Inkább maradtatok volna csöndben!



Kérdezőnek: Válassz ki egy levelet egy fán és kérdezd meg hogy hány nap után fog leesni.

Gondolkodj már!

Ezt nagyon nem lehet behatárolni! Nemcsak hogy minden ember különböző de még egy adott ember is másképp viselkedik a különböző csajokkal.

2013. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

-A vonzalom meg a szerelem nem ugyanaz sztem..


-Az összejövés alatt azt értem, h együtt járni..


-Utolsó kommentelő:köszönöm a válaszod,csak azért tettem fel ezt a kérdést,h nem kell-e még aggódnom h nem is fog belém szeretni a srác,ha még közel egy hónap után nem mondta ki h szeret.

2013. jan. 27. 09:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Az együtt járás is mindenkinél mást jelent! Volt itt valaki, aki a barátnőjéről írt, de kiderült, hogy még csak plátói a szerelem. Valaki járásnak nevezi, ha néha találkoznak. Mások szerint meg csak csók vagy szex után kezdődik a kapcsolat.
2013. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mi gyakran találkozunk és már volt "minden".
2013. jan. 27. 11:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed a barátodat szerelmesnek, akkor nem is az. Ezt egyszerűen érzi az ember. Hogy az ember szerelmes lesz-e, az már rögtön eldől: jó esetben már a megismerkedéskor elindul az emberben valami és ez fejlődik nagybetűs szerelemmé. Szóval ez egy folyamat, nincs ilyen, hogy pár hét/hónap múlva egyszercsak "szerelmes" lesz valaki. Ha aqz elején nem szökken szárba az érzés, később sem fog. Nem lehet bárkibe szerelmes az ember, ez egy igen ritka ajándék. Szerintem a pasid jól elvan veled, mert emberileg biztos szeret meg kényelmes, hogy mindig van ingyenszex. Bocs, de ez több mint valószínű.
2013. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azt mondtam h nem érzem szerelmesnek,hanem h még nem mondta ki.. egyre jobban közelebb érzem magamhoz! Nem indíthat vki úgy egy kapcsolatot hogy első nap kimondja h szerelmes a másikba(kivéve ha már régóta ismerik egymást) Bnőm ilyen pasikat fog ki mostanában, h egyből mondják h mennyire szeretik stb. és ő meg nem hiszi el,mert még alig ismerik egymást,akkor hogy lehetne belé szerelmes? És ez szerinte kiábrándító h ráerőlteti a srác szerelmét. (egyébként a problémám megoldódott,a barátom kimondta végre *.* ritkán örültem még vminek ennyire!!!)
2013. jan. 27. 22:11
 18/18 anonim ***** válasza:

A kapcsolatokhoz érteni is kell. Ha csak eltöketlenkedtek egymás mellett akkor sem fog történni semmi sem.

Nálam pl nehezen jönnek az érzelmek ha a másik nem nekem való de fél év, egy év után kicsikarhatóak. Ellenben ha egy csaj nekem megfelelő akkor van szerelem első látásra is. De akár második harmadikra is, mindenesetre nem félévre.

2013. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!