Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt mêg barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt mêg barátnőm és ezmiatt nem megy bele semmilyen lány velem egy kapcsolatba!?

Figyelt kérdés
amint megtudják hogy nem volt még komoly kapcsolatom,emberszámba se vesznek.ők meg menőznek azzal hogy "nekem már volt 5 kapcsolatom 1 év alatt" olyan tapasztaltak hogy senkit nem tudtak még megtartani hosszú távon -.- .pont hogy én tudnám megbecsülni azt akit szeretek..mert csak 1 valakit választok de ő tökéletes lesz.csak hát ez milyen kib@szás már hogy azért nincs kapcsolatom mert még nem volt kapcsolatom.ez már vicces :-P legközelebb azt hazudjam h az egész várost végigkúrtam már?, lehet több esélyem lenne.....
2013. jan. 27. 06:46
 1/5 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez volt a helyett.Tudod velem azért nem akartak járni, mert szűz vagyok.19/L
2013. jan. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> amint megtudják hogy nem volt még komoly kapcsolatom

Ne tudják meg.

2013. jan. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű, kicsit sarkíts. Nem volt még komoly kapcsolatod, mert dobtad őket egy hónapon belül, mert nem tetszettek annyira.


Ezáltal bennük lesz az, hogy te milyen válogatós vagy, nem adod össze magad akárkivel.


Így olyan érzést is fogsz bennük gerjeszteni, hogy ők csak azért is megpróbálják, hátha nekik sikerül, jók-e neked elég annyira.

2013. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Hagyd a francba az egészet, add fel. Értsd meg, hogy nem létezik egyetlen nő sem a földön, aki megbescsüli ezt. Mindnek egytől egyig tapasztalt szexpartner kell, még ha sorozatgyilkos az illető, akkor is.
2013. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nah milyen jó már hogy értelmes válaszokat kaptam! köszönöm mindenkinek :)
2013. jan. 28. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!