Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki negatív érzéssel kezdett bele egy kapcsolatba, és az jól sült el?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy két hónapja, mikor találkoztam a párommal, szinte el sem tudtam képzelni, hogy lehet valami dologból. Többször is tervben volt, hogy befejezem, de aztán mégsem léptem. Most pedig abszolút szerelmes vagyok, ami édesanyám szerint baj, mert az elején láttam reálisan a dolgokat, most viszont elvakítanak az érzelmek. (Ő egyébként még nem találkozott Vele, mert sajnos az ország másik végében lakik, így nincs igazán használható véleménye.)
2013. jan. 22. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
férfi/nő vagy?
2013. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Azt hittem egy a sok közül de mivel nem volt épp senkim sem akkor így egye fene.

De kellemesen csalódtam.

2013. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, 25 éves, vagyis nem kis csitri, de édesanyám nagyon a fülembe tette a bogarat, sajnos megjártam már, mikor nem hallgattam rá.
2013. jan. 22. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez benne van a pakliban. De kockázat nélkül nincs győzelem.
2013. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekünk is az elején elég nyögve nyelősen indult a dolog és most szakítottunk 2 hete.(de azért 3hónapig elvoltunk)

22F

2013. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!