Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A leírás kicsit hosszú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leírás kicsit hosszú, de remélem a lényeg érthető. Szerintetek mit tegyek? Ez mondható reménytelen szerelemnek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,akit szeretek erről ő is tud,mert elmondtam neki.A csajnak van pasija és kiderült,hogy terhes.Ezzel a lánnyal,már hónapok óta tartom a kapcsolatot titokban,és most azt mondta nekem,hogy felejtsem el,ne reménykedjek,de azért tartsuk a kapcsolatot...Az lenne a kérdésem,hogy ez esetben mit tehetnék...mert kétfajta érzés kavarog bennem...egyszer nagyon hiányzik,jó volna látni,beszélni vele(még ha csak neten is),egyszer meg az hogy felejtsem el,zárjak le vele mindent...de azt nem tudom,hogy ez neki hogy esne,hogy reagálná le...

A történethez hozzá tartozik,hogy régebben mikor beszéltünk róla,akkor a csaj is mondta,hogy elgondolkodott rajta mien lenne együtt...


2012. nov. 10. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
miért titokban tartjátok a kapcsolatot ha csak barátok vagytok? Ezek szerint a lánynak is vannak érzései feléd? Volt már valami közöttetek? Nem értem ezt, egy kicsit zavaros
2012. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért tartjuk titokba,mert régebben a pasija belépett az ő oldalára és elolvasta az üzeneteineket,(amik eléggé őszinték voltak kettőnk közt) és ebből volt egy vita is,de mind a ketten szerettük volna tartani a kapvsolatot és így oldodtuk meg...nem történt köztünk semmi...de nekem van/volt olyan érzésem hogy kölcsönös volt a vonzalom...
2012. nov. 10. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok (te és a csaj+a pasija)?
2012. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 18 a csaj 24 a partját pontosan nem tom,de sztem ő olyan 24-26 között
2012. nov. 11. 10:53
 5/9 anonim válasza:
Én is pontosan így jártam egyszer,elég szar helyzet.Nálam úgy oldódott meg a dolog,hogy egyszerűen nem kerestem,kerültem vele minden kapcsolatot.Nagyon nehéz volt de én ezt láttam a legjobb megoldásnak,pláne miután megtudtam hogy terhes a hapsijától.
2012. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem és a csaj se próbált keresni téged?
2012. nov. 11. 20:10
 7/9 anonim válasza:
Nem,sőt amikor véletlenül összefutottunk valahol teljesen bunkón viselkedett,mintha nem is ő lett volna az.Nagyon furcsa volt,mert előtte ugye tök jóban voltunk.De a viselkedése megkönnyítette a helyzetet.Én azt mondom neked,hogy ne keresd és tedd túl megad rajta minél előbb,mert ebből jó nem fog kisülni és csak magadat kínzod.
2012. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat
2012. nov. 11. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Zárd le a kapcsolatot a csajjal végleg.
2023. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!